Sprzedaż konsoli- co usunąc.

jelon1030

Świeżak
Świeżak
Witam,
Sprzedaje niestety swoją konsolę. I moje pytanie co usunąc zeby moje dane byly bezpieczne? Chodzi o to ze chcialbym kupującemu swoj profil zostawic zeby mu dzialal m. in. kod w FIFA 12. Mam do profilu dodaną kartę platniczą, ale usunąc ją moge chyba tylko dzwoniąc do obslugi. Bo tak to przy zarządzaniu mi błąd wywala. Jutro to zrobie. Chcialbym jeszcze zmienic maila na ktorego jest zarejestrowane konto. Da sie bez problemu czy tez kontakt z obsluga mnie czeka?

Doradźcie co na co jeszcze zwrocic uwage zeby nie zostalo na profilu. Jakies automatyczne łączenie z FB tez sie da skasowac chyba...

Z gory dzieki za pomoc.

Hmm... chyba ze to wszystko przypisane jest do konsoli a nie do profilu to po prostu stworze nowy a swoj skasuje :) Tylko czy na pewno bo nie chcialbym przekonac sie ze jednak nie :)
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
zrób poprostu format
 

jelon1030

Świeżak
Świeżak
no ale format skasuje wszystkie dane razem z profilem i kodem online fify tak? A ja chce tylko usunac swoje prywatne dane. Gry niech sobie zostaną, save'y itd.
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Zależy od Cb co chcesz żeby gościu miał. Ja kupowałem używaną konsole to były na niej wszystkie profile savy, gry itd. nic gościu nie usuwał.
 

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik
To usuń tylko gametrade .
 

Do góry Bottom