Sprzedaz xbox 360 pytanie o gry z xbox gold

arek958

Świeżak
Świeżak
Witam chce sprzedac Xboxa 360 i zastanawiam sie czy sprzedac z kontem xbox na ktorym mam kilkanacie gier z xbox gold czy moze tylko sciagnac je na dysk i sprzedac samego xboxa (nie wiem tylko czy tak bedzie mogł ktos grac w te gry ze swoim kontem xbox)
Macie jakies propozycje, pomysły co zrobic??
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Aby grać musi być Gold na koncie. Nie wiem czy to zadziała, ale możesz spróbować przeniść licencję na konsolę, to może ktoś zagra posiadając golda na koncie. Bez golda ani rusz.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Aby grać musi być Gold na koncie. Nie wiem czy to zadziała, ale możesz spróbować przeniść licencję na konsolę, to może ktoś zagra posiadając golda na koncie. Bez golda ani rusz.
Nieprawda, na 360tce gry działają bez względu na to czy ma się golda czy też nie. Na XO to tak już nie działa.

Co do tematu tu pobierz jakąkolwiek grę z golda na dysk, usuń swój profil z konsoli, załóż jakiś nowy i sprawdź czy gry działają to będziesz miał odpowiedź na tacy :)
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kulek Ty to sprawdź bo u szwagra bez golda na 360 gry goldowe chodzić nie chciały. Natomiast na One u mnie gry chodzą na profilu na jaki zostały ściągnięte. Na innym koncie Gold nie chodzą.
 

Tincu

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Kulek Ty to sprawdź bo u szwagra bez golda na 360 gry goldowe chodzić nie chciały. Natomiast na One u mnie gry chodzą na profilu na jaki zostały ściągnięte. Na innym koncie Gold nie chodzą.
Dziwne, wszak zawsze tak było, że gry na x360 nie wymagały dalszego golda, może sprawdź czy u szwagra wszystko dobrze ustawione? Ja nie mam jak sprawdzić, brat ma mojego x360 z dostępem do mojego profilu, więc siła rzeczy te gry działają, bo ciągle mam golda :) Wiem jednak, że wcześniej gry dodane w trakcie korzystania nie wymagały dalszego opłacania abonamentu.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Kulek Ty to sprawdź bo u szwagra bez golda na 360 gry goldowe chodzić nie chciały. Natomiast na One u mnie gry chodzą na profilu na jaki zostały ściągnięte. Na innym koncie Gold nie chodzą.
Sprawdze jutro jak będę miała dostęp do 360tki ;) muszę obczaić co tam siostra ma na koncie z gier gwg i obczaję czy chodzi czy nie oraz czy chodzą gry z gwg z mojego konta -> Mafia II ha :D
 

p_bladek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Nie lubię Cię :p
 

Do góry Bottom