Spyro Reignited Trilogy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Cicho bo się dzieci dowiedzą to nie dadzą mi żyć i konsolę też zabiorą.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Całkiem spoko gierka jest, taka odskocznia od Forzy i BFa...
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nawet Żona to grała XX lat temu na ps1 dzieci teraz też na ps3 z psstore to mają ale mojego fata to chyba przez tę zremasterowaną trylogię i RDR2 stracę. Kupię sobie najwyżej X1X ale czekam do czarnego piątku czy cyberponiedziałku. ( Pada Elite mam od wczoraj :) się pochwalę, słuchawki Turtlesy Elite też mam :) ) W ogóle Xboty to Elyta.
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Klasyka gatunku :D
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Jutro idę odebrać swój egzemplarz. Fajnie że w oficjalnych wątkach można wreszcie pisać o grze co się chce, wyrażać opinię, pomagać w problemach noooo pisać o wszystkim.
Strona zmieniła się nie tyle co na plus, co ogólnie polityka jej prowadzenia uległa sporo na PLUS. Jak to piszą inni "Lepiej późno niż w cale"
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak wygląda sprawa tych gier ? Wrzucam płytę i dociąga wszystkie 3 części w formie cyfrowej ? Jest coś na płycie, czy tam jest jakiś kod ? Może ktoś podpowiedzieć, chciałbym kupić używkę :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak wygląda sprawa tych gier ? Wrzucam płytę i dociąga wszystkie 3 części w formie cyfrowej ? Jest coś na płycie, czy tam jest jakiś kod ? Może ktoś podpowiedzieć, chciałbym kupić używkę :)
Chyba tylko jedynka jest na płycie, pozostałe się bodajże dociągały z sieci. Nie ma żadnego kodu w środku. Możesz śmiało kupować używkę.
 

diego1028

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Muszę w to też kiedyś zagrać. Mam sporo lat na swoim koncie, ale z racji tego że nigdy nie posiadałem PS1 to grałem w tą grę tylko troszeczkę u znajomych.
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Gra przyszła. Instaluje się 1, 2 i 3 z płyty z czego jest info przy 2 i 3, że musi dociągnąć trochę danych do poprawnego działania. Pewnie nie ma całej gry. Remaster wygląda super, grafika HD daje drugie życie tej grze :) Jak tylko ogram Batmana Telltale z GamePassa zabieram się za smoczka :p
 

Do góry Bottom