ŚruTuba.FoXa

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Właściwie kanał o grach ale zarówno tych nowszych, jak i tych starszych zapomnianych już tytułach. Pamiętasz gry z Amigi,Arcade,PSXa,PS2 ?? to tutaj znajdziesz klasyki i nie tylko. Xbox oraz Xbox 360 i Xbox One też się znajdzie.

 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Moja taka tam recenzja Dirta Rally.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Dziś coś nieco starszego ;). Chyba każdy ograł ten tytuł, dodam że nagrywane to było na Xboxie One.

Miniaturka już się edytuję sorry za błąd.
 
Ostatnia edycja:

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna świetna gra na PS2, chyba każdy miał okazję już ją przejść, a kto nie miał ten niech żałuję.

 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
gow dobra gierka wszystkie czesci
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
gow dobra gierka wszystkie czesci
Ano bardzo dobra, szkoda tylko że nie zrobią remaka 1-2 w pakiecie na jednej płytce.

 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Prawdziwa klasyka....
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
DOOM (2016)
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
DOOM (2016) - Multiplayer/SnapMap

 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Wiedźmin 3 : Dziki Gon [Recenzja FoXa] (PS4/XO/PC)
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wiesiek wymiata wart kazdej zlotowki
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Wiesiek wymiata wart kazdej zlotowki
Już Drugi raz kopiłem ta grę, krew i wino też mam i też będzie niebawem recenzja :p.
A tymczasem coś z klasyki....


Gran Turismo (1997) [PSX/PS1]
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Wiedźmin 3: Dziki Gon- Krew i Wino [Recenzja] (PC/XO/PS4)
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Kolejna gra z salonów gier Arcade którą pamiętam,bijatyka która była solidną konkurencją dla samego Tekkena w latach 90, poznaj historię gry która wznosiła Arcadowe bijatyki na wyższy poziom. Virtua Fighter 2 właśnie taki był no i za to był ceniony, nie wspominam już o samym fakcie że gra pokazała znacznie wyższą jakość aniżeli konkurencja.
Zapraszam do obejrzenia mojego Filmiku, wtedy dowiesz się co miałem na myśli, pisząc tą wstępną notkę.

 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Wiedźmin 3 tym razem pokaże proste rozwiązanie na Glicz z Pieniędzmi, ludzie narzekają że Will jest nieśmiertelny. A rozwiązanie jest banalnie proste, jest ono tylko trochę czasochłonne jeżeli chcecie mieć więcej pieniędzy na starcie gry. Aczkolwiek uprzedzam że granie z gotówką np: taką jaką ja mam na filmiku psuję dużo w grze. Stąd rozsądne mnożenie pieniędzy jest wskazane (np: 50-150 tysięcy Max).
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
The Simpsons: Hit & Run
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Po prostu POLISH GAME!! nim wyszedł Wiedźmin, Dying Light/Dead Island/Chrome/Call of Juarez i inne. W to się kiedyś muciło na Amigę !!, aż się łezka w oku kręci.
PS: Czytaj opis filmiku, czeka cię miła niespodzianka.
 
Ostatnia edycja:

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
PO nieco dłuższej przerwie....
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Osobiście nie przepadam za bijatykami ale TTT2 jest tak miodny że nawet ja lubię sobie puścić partyjkę.
 

Curian666

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście nie przepadam za bijatykami ale TTT2 jest tak miodny że nawet ja lubię sobie puścić partyjkę.
No właśnie ja też nie przepadam, przygodę z Tekkenem skończyłem na trójce. Ale jak odpaliłem TTT2 to aż nabiłem prawie 600/1000 GSów.

TOPIC:
Dziś taka mała perełka.

 

Do góry Bottom