ssv1 ssv2 ?

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
Prosiłbym jakąś życzliwą osobę o wytłumaczenie mi co to dokladnie jest i jaka jest róznica pomiedzy jednym a drugim. Z góry dzieki :p
 

bgszef

Banned
Takie zabezpieczenie, musisz miec ssv2 zeby grac online z mniejszym prawdopodobienstwem wylapania bana. Jak grasz offline mozesz to olac
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
gry z Wave 1 oraz 2 mają mieć SSv1 a reszta czyli od Wave 3 do 11 SSv2 i tak jak wcześniej napisał bgszef mniejsze prawdopodobieństwo na wyłapanie bana
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
tylko ze np mam crysisa 2 i w logu z abgx jest napisane ze wave 10-11 a ssv 1 a gra i tak chodzi tyle ze chciala aktualizacji zeby uruchomilo sie, zaktualizowalem i dziala. Wiec to troche nie ogarniam. Mam lt+ Zresztą tutaj log. zreszta nie wiem czemu tez chcialo mi aktualizacji skoro mam lt+ a jest nowszy od 1.4

───────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
\\//\\//\\//\\//\\/█\\//\ \ \/ /┌─┐┌─┐┌─┐\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\
//\\//\\//\\//\█▀█\█▀█\█▀█/ /\ \ ─┤├─┐│ │//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//\\//
───────────────▀▀▀─▀▀▀─▀▀█──────└─┘└─┘└─┘─v1.0.5───────[http://abgx360.net]────
▀▀▀
Checking for updates to abgx360.dat...
Downloading abgx360.dat
100% [================================>] 1,401 91.2 KB/s ETA 00:00
abgx360.dat was downloaded successfully

Checking Game
ISO: "HL-DT-ST DVDRAM GSA-H42L SL00 (E:)"
Layerbreak: 1913760
Size: 7838695424 bytes
Files in ISO: 359, Folders in ISO: 100
Total bytes used: 5867325808 (80.39%)
Game appears to have random padding

Checking default.xex
Original PE Filename: Crysis2Release.exe
Original PE Timestamp: 2011/02/12 19:34:59
Game Name: Crysis(R)2
No Avatar Awards
Achievements: 50 Achievements totaling 1000 Gamerscore
XEX CRC = 27A7AAD3
XEX Media ID: E2E93C988EB1B73790116F7C-505803E3

Region Code: 0x00FF0000
PAL

Checking SS
Timestamp of Authoring: 2011/02/17 00:00:00
Timestamp of Mastering: 2011/03/08 08:58:42
SS Version: 1

Caution: This SS contains a value (angle 359) that will cause older versions
of iXtreme to return a detectable bad response! Make sure your drive is flashed
with iXtreme version 1.4 or newer.

SS CRC = 0BC4B048 (RawSS = 81BFDF03)
SS Media ID: E2E93C988EB1B73790116F7C-505803E3 (matches game)
SS looks valid

Checking DMI
Timestamp of Authoring: 2011/02/17 00:00:00 (matches SS)
DMI CRC = 7FE41F34
DMI Media ID: E2E93C988EB1B73790116F7C-505803E3 (matches game)
DMI looks valid

Checking PFI
PFI CRC = E18BC70B
PFI matches known data (10th - 11th Wave)

Video partition found
Video CRC = BA47FD12 (V0 = DD2BCA74, V1 = DFEFC0BF)
Video partition matches known data (11th Wave)

Basic Stealth check passed!

Starting Verification
Looking for 0BC4B04827A7AAD3.ini in the online verified database
There is no verified rip of this Xex/SS combination in the online database
Failed to find a verified ini file for this Xex/SS combination
Attempting to at least verify the PFI, Video and game data
Looking for Xex_27A7AAD3.ini in the online verified database
There is no verified rip of Xex CRC 27A7AAD3 in the online database
Failed to find a verified ini file for this Xex
Verification failed

Comparing L1 Video on L0 to L1 Video on L1... SplitVid is valid

Press any key to exit . . .
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ale jak chcesz grać online to z tej strony ściągasz SSv2 i wrzucasz w obraz gry abgx360 - Verified a później dopiero wypalasz i bezpiecznie grasz

Edit:
Chyba że masz polską wersje gry od Szopasquad to nie da rady, bo widzę że na dole logu problem z weryfikacją chyba masz i nawet nie pasuję SS CRC oraz DMI CRC na stronie abgx
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
No mam polską tylko nie pamietam czy od szopasquad czy juz nie ale polska na pewno. Jak olewam granie online to moge sobie darowac podmienianie ss crc i dmi crc z abgx360 - Verified? tylko wypalac mimo niezgodnosci wave z ssv?
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
tak jak nie grasz online to się nie przejmuj tym SSv
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
to elegancko dzieki za odp ale wiesz mzoe czemu chcialo mi aktualizacji mimo ze lt+ jest nowszy od ixtreme 1.4?
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
tu chodziło o aktualizacje dasha w konsoli do wersji 2.0.12625.0
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
a jak to sie odbija na starszych tytulach? musze do kazdego wgrywac ap 25 czy cos? bo zauwazylem ze przed aktualizacja dasha COD MW 2 mi chodzil normalnie a teraz juz nie chodzi, czarny ekran bo uruchomieniu z tego co wiem to jest zabezpieczenie lt + jak nei ma ap 25 czy mam racje?, bo nawet W abgx zobaczylem ze nie ma ap 25 w obrazie. ale przed aktualizacja dasha ten brak nie przeszkadzał w niczym
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
tak musisz sobie zgrać MW2 z płyty na dysk i jeszcze raz przepuścić obraz gry przez abgx żeby dograł AP25 i jeszcze raz wypalić, po drugie do polskich wersji gier nie dograsz AP25 chodzi mi o gry od Szopasquad, po trzecie AP2.5 posiadają jak na razie MW2, Black Ops, Halo:Reach, AC:BH, FableIII, NFS:HP, musisz mieć Abgx 1.0.5
 

Tomekzc

Użytkownik
Użytkownik
taak mam abgx w tej wersji. czyli normalnie jak nie jest napisane w logu nic o ap 25 to nagrywam od razu gierke a jak jest ze gra ma ap 25 i napis na czerwono z tym bleden to trzeba wgrac ten patch. jak na zielono napis ze vali ap 25 to jest git tak? tylko ze za bardzo nie wiem jak wgrac tego patcha ap 25.. :(



EDIT:
nie bardzo wiem tez jak mam rozumiec ze do polskich wersji nie dogram ap 25. Czyli jak gra w PL jezyku sama nie bedzie miala w sobie Ap 25 to nie uruchomie jej bo nie da sie dograc ap 25? czy jak?
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Abgx automatycznie dogrywa AP25 do obrazu, a polskie wersje gier chodzi mi o release grup które wypuszczają kopie gier jak Marvel, Damnation, Complex, CCCLX, i polska grupa Szopasquad i właśnie gry od polskiej grupy nie są w bazie danych ABGX i nie można dograć AP25 rozumiesz??
 

czybit

Świeżak
Świeżak
Witam,
ja mam podobny problem, wgralem nowego dasha i nie czyta mi starych plyt takich jak cod bo. Czytalem ze nie ma mozliwosci powrotu do starego dasha, jest to w 100% prawda?? przez to ze zle nagralem plyte to konsola zostala niby oflagowana z tego co wiem. Przez to że tak się stało moge ryzykować z graniem online? czy to już jest całkowicie stracona pozycja??
 

Do góry Bottom