1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Stacja dokująca/ ladowarka do padów

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xbox360sl, Sierpień 19, 2013.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. xbox360sl

xbox360sl Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Witam!
    Chciałbym się dowiedzieć jak działają takie ładowarki do padów. Czy to w jakiś sposób nie zaburza pracy Xboxa/padów itp. Czy nie psują się pady od używania takich ładowarek?
    Warto wgl takie coś kupować czy to może jakieś chińskie g*wno, które za miesiąc przestanie działać?
    Czy faktycznie ładuje te akumulatorki czy może tylko służy jako stojak do padów?
    Interesuje mnie coś takiego:

Akumulatory plus stacja Dokująca dla Pad XBox 360 (3436273579) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

ŁADOWARKA NITHO DO PADÓW XBOX A_K (3457697206) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Xbox Ładowarka x2 Pad Nyko + 2x Akumulator Nowość (3463517434) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

NITHO Ładowarka indukcyjna XBOX 360 + 2xAku 900mA! (3478368464) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Które z tych 4 jest najlepsze?

Pozdrawiam!

PS. Czy one działają do każdego Xboxa czy Xbox nie ma tutaj żadnego znaczenia? (Mam Slima 250GB przerobionego na RGH)

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    najlepiej i najbardziej oplacalnie to kupić akumulatorki energizer i ma się święty spokój :)

4. xbox360sl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    A czym mam te akumulatorki doładowywać?;) a taka stacja by mi je doładowywała:)

Czytałem o Sanyo Eneloop - nie są dobre?

5. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Działać działa ale jakość ładowarki wbudowanej w to jest wątpliwa. Najlepsze co możesz zrobić to kupić akumulatory eneloop i do tego jakąś porządną ładowarkę, na przykład taki zestaw TECHNOLINE BC-700 LCD +4 AKUMULATORKI ENELOOP UTGA (3454301445) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. I daję ci gwarancję że pad będzie chodził nawet więcej niż standardowe 40h.

P.s Omijaj akumulatory firm Sony, energizer i tym podobne które reklamują się jak tylko potrafią, niestety ale w nich płacisz za markę.

1 osoba to lubi.
  6. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  7. xbox360sl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Czyli ogólnie rzecz biorąc to nie warto kupować tych ładowarek do Xboxa itp tylko jakieś dobre akumulatorki zamiast zwykłych baterii i wystarczy? Jakie akumulatorki są najlepsze? Bo ładowarke to chyba jednak będę miał :)

8. Altres

Altres V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    130
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Głuchołazy
    Pisałem ci już eneloop są najlepsze tylko uważaj żeby nie kupić 800 MHz tylko 2000 MHz no i cena jeden taki akumulator kosztuje 8 zł, co do ładowarki to ona też musi być dobra, bo co ci z dobrego wyścigowego auta skoro masz marnego kierowcę który nie potrafi tym jeździć ? Poobija i zniszczy tylko auto, tak samo ładowarki kiepskiej jakości źle ładują i niszczą akumulatory. A i jakbyś kupował eneloop to uważaj żeby było made in japan, oni tylko i wyłącznie produkują te akumulatory w Japonii jak będzie made in china czy taiwan to podróba.

9. xbox360sl

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
  10. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    4023
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Zamykam

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum