Stało się: Borderlands 2 oficjalnie zapowiedziane

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

L4mia

Użytkownik
Użytkownik
świetna wiadomość - mam nadzieję że ograniczą zbieractwo bo w jedynce to przegieli trochę - mniej skrzyń a lepsze bronie
jedno trzeba przyznać - gra wymiata a dlc zdecydowanie przedłużają zabawę :)

czekam z niecierpliwością do premiery
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
Bez przesady, zbieractwa było mało. Kasa, ammo, bronie i jazda ;] jak pomyślę o zbieractwie w innych rpg'ach np. Fallout to mi się niedobrze robi.
Co-op jest strasznie rajcowny... po prostu trzeba dobrych ludzi do grania znaleźć. Ja grałem/gram zwykle tylko z jednym ziomkiem i zawsze mamy kupe śmiechu z tej gry.
 

ariel111c

Użytkownik
Użytkownik
No i bardzo dobrze, że jej nie pogrzebali. Pierwsza część dała mi wiele godzin dobrej zabawy :)
Co do sequeli to czekam jeszcze na Mirror's Edge 2 I będzie git :)
 

MTTy2k

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście gra Bordelands jest dla totalną klapą - jestem fanem wszelkiej kooperacji, przeszedłem masę tytułów w tym oto właśnie trybie - Splinter Cell : Conviction, COD5/MW2/Zombie Black Ops, seria Rainbow Six, Gears of War i Army of Two... długo można by wymieniać. W każdym tym tytule bawiłem się wyśmienicie, i co najważniejsze ani razu podczas grania w te tytuły ogarnęła mnie nuda. Nadszedł czas na Borderlands - na samym początku przybyłem na planetę Pandora, i przywitał mnie ... robot. Cała otoczka była zwyczajnie brzydka - wiem, że ta gra została w całości zrobiona w komixowym stylu, ale graficznie ten tytuł leży i kwiczy. Szczególnie modele postaci. Idę z robotem przez jakieś zad*pie, i cały czas atakują mnie (nas) wrogowie... hmm... Fps'y nas do tego przyzwyczaiły, ale w Borderlands strzela się wyjątkowo nudno i całkowicie bez emocji, w porównaniu do tego , czego przyzwyczaiły nas gry typu BF, CoD, R6. Dobra, nie będę się dalej rozpisywał, ale gdy coraz więcej czasu spędzałem z tym tytułem, to coraz bardziej zaczynałem się nudzić. Questy typu idź, zabij, wróć z takim modelem strzelania to porażka. Dla mnie ten tytuł to dno, fabularnie także. Jednakże jest jeden plus - Co do Borderlands 2 - jeśli ponownie zabierze się do tego Gearbox, gra okażę się totalną klapą jak ostatnie tytuły tego studia. Mam jednak ogromną nadzieję - bo pomysł na grę jest bardzo dobry , że naprawdę się postarają i nie zrobią tak monotonnego i schematycznego tytułu jak część pierwsza.
Pamiętaj, to jest moja osobista opinia, nie musisz się z nią zgadzać
Tego robocika całkiem miło wspominam. Co do gry to chyba bardzo subiektywna opinia, bo mnie nie znudziła ta gra, wręcz przeciwnie jak ją odpaliłem to grałem kilka godzin co zwyczajnie w singlu mi się nie zdarza, cały czas ciekawiło mnie co będzie dalej. Questy może nie są jakieś finezyjne ale też przyjemnie się je robi. Gra ma wiele do zaoferowania i można spędzić wiele godzin dobrze się bawiąc. Graficznie też jest na całkiem niezłym poziomie, i grafika jest trochę dziwna i trzeba się do niej przyzwyczaić ale raczej w pozytywnym sensie dziwna. Wielkim plusem tej gry jest klimat, co prawda oklepany temat, planeta wyniszczona czymś tam (nie pamiętam dokładnie czym) postapokaliptyczny świat, ale już od początku czuje się klimat który zachęca do grania, zróżnicowanie broni, wbijanie lvl. Śmiało mogę polecić tą grę każdemu kto nad nią myśli po obejrzeniu gameplay'i na youtube, i myślę że drugą część sam z czasem kupię.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom