Star Ocean The Last Hope

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie. Teraz gdy gram na dvd 2

dlugi jest pierwszy dysk?
 

Kiepski

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy jak zainstaluje na dysku 3 części tej gry to nie będę musiał już przekładać płytek podczas gry?
 

drag5

Użytkownik
Użytkownik
Sorry że odkopuje ale zapomniałem o tym temacie:D

Angoleiro: Nie jest zbyt długi. Mniejwięcej taki jak pierwsza płyta Infinite Undiscovery(pod warunkiem że nie będziesz zwiedzał każdego zakamarka planszy w SO4).

Kiepski: Niestety będziesz musiał zmieniać płyty (przynajmniej tak mi się wydaje).
 

saset0

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam , mam pytanie odnośnie tej gry. Na swojej drodze napotkałem kilka skrzynek które otacza poświata jakaś , różne rodzaje tego są np. dark lub light. Wie ktoś jak takie skrzynki otworzyć i od którego lvl jest to dostępne. W jednej z lokacji spotkałem kilka takich skrzynek i coś mi sie wydaje że nie bede mógł już tu wrócić , szkoda by było je zostawić nie splądrowane :]

Dzieki za odp.

Pzdr
 

Leyton

Użytkownik
Użytkownik
A ja mam pytanie odnośnie Blindside ;p Jak dokładnie się tego używa i w którym momencie? I jak długo trzeba trzymać B?
 

maclogan

Banned
Użytkownik
odp

Świetna gra !! Jestem na drugiej płycie , mam 73lvl. , "trójkę" przeszedłem trzy razy i miałem 100%x100% odkrytych lokacji , wszystkie questy i każda z postaci 255lvl.
 

maclogan

Banned
Użytkownik
Witam , mam pytanie odnośnie tej gry. Na swojej drodze napotkałem kilka skrzynek które otacza poświata jakaś , różne rodzaje tego są np. dark lub light. Wie ktoś jak takie skrzynki otworzyć i od którego lvl jest to dostępne. W jednej z lokacji spotkałem kilka takich skrzynek i coś mi sie wydaje że nie bede mógł już tu wrócić , szkoda by było je zostawić nie splądrowane :]

Dzieki za odp.

Pzdr
Te skrzyni "odblokowujesz" w miarę postępów w grze , głównie zdobywając odpowiednie pierścienie , które likwidują "poświate i wówczas można je otworzyć
 

Maryd

Banned
Użytkownik
czyli oplaca sie 20gb sciagac ?:D(tak tak lubie rpg , ale nie wiem czy jrpg mi sie spodoba)w turowe gierki to gralem tylko w heroes III (orginal z all dodatkami;d)
 

Urabura

Świeżak
Świeżak
Skonczylem Nowe Star Ocean i musze powiedziec ze jestem zawiedziony po pierwsze opowiescia ktora ni jak trzyma sie kupy bedac chaotycznym tudziez marnym przeniesieniem dobrze znanych w jrpg watkow fabularnych o tematyce ratowania swiata...Kolejna rzecza ktora mega irytuje sa beznadziejne cukierkowe,sztuczne dialogi prowadzone przez jeszcze
gorsze postacie. Dziewczynka o imieniu Lyml ze swoja gadka 'kay potrafi doprowadzic czlowieka do furii kiedy to gracz zmuszony jest do ogladania 30 min filmiku ktorego tak naprawde wcale mogloby nie byc bo jak juz wspomnialem ta gra to fabularne dno! Jedyne co trzyma przy zyciu to system walk i to jedynie dzieki niemu dane bylo mi skonczyc ta gre.Moglbym wytknac tej grze o wiele wiecej ale nie lubie zniechecac wiec przekonajcie sie sami. Jako wierny fan jRPG od czasow psx zaprawde powiadam wam dla mnie to najwieksze rozczarowanie roku 2009. Przed premiera zawne japonskim Mass Effect :D
 

tgkzkiw

Świeżak
Świeżak
Ja mam pytanie to ma powyżej 20gb to musze nagrac na 3 dvd-dl i zmieniac w podczas gry czy jak??
 

biolon

Świeżak
Świeżak
Skonczylem Nowe Star Ocean i musze powiedziec ze jestem zawiedziony po pierwsze opowiescia ktora ni jak trzyma sie kupy bedac chaotycznym tudziez marnym przeniesieniem dobrze znanych w jrpg watkow fabularnych o tematyce ratowania swiata...Kolejna rzecza ktora mega irytuje sa beznadziejne cukierkowe,sztuczne dialogi prowadzone przez jeszcze
gorsze postacie. Dziewczynka o imieniu Lyml ze swoja gadka 'kay potrafi doprowadzic czlowieka do furii kiedy to gracz zmuszony jest do ogladania 30 min filmiku ktorego tak naprawde wcale mogloby nie byc bo jak juz wspomnialem ta gra to fabularne dno! Jedyne co trzyma przy zyciu to system walk i to jedynie dzieki niemu dane bylo mi skonczyc ta gre.Moglbym wytknac tej grze o wiele wiecej ale nie lubie zniechecac wiec przekonajcie sie sami. Jako wierny fan jRPG od czasow psx zaprawde powiadam wam dla mnie to najwieksze rozczarowanie roku 2009. Przed premiera zawne japonskim Mass Effect :D
Jak tę grę skończyłem [a z wielkim bólem przebrnąłem 2 i 3 płytę] to dawno tak nie byłem na siebie zły, że tak można popsuć dobrze zapowiadającą się grę. Tak jak kolega napisał - fabuła, idiotyczne filmiki i te homoseksualne odzywki mnie po prostu niszczyły. Szczerze odradzam - lepiej te godziny gry przeznaczyć na jakąś inną grę..
 

INTseed

Użytkownik
Użytkownik
Właśnie gram w Star Ocean i mam jedno pytanie na mapie pojawiają się miejsca
gdzie można chyba wykopywać rude. Pisze coś takiego:
"Looks like a good place to mine some ore."
W jakim momencie mój bohater może to miejsce szpadlem przekopać :) :) ???
 

Do góry Bottom