• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Star Wars: Battlefront II ze zmianą w systemie odblokowania bohaterów. DICE reaguje na narzekania

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


DICE postanowiło kolejny raz wysłuchać graczy i firma zdecydowała się na zmiany w systemie odblokowania bohaterów. Teraz wszystkie ikoniczne postacie odblokujemy znacznie szybciej.

Od samego rana pojawiały się negatywne komentarze, według których odblokowanie najważniejszych postaci w Star Wars: Battlefront II zajmie graczom wiele godzin. DICE błyskawicznie zareagowało i jeszcze przed embargo wrzuciło na serwery kolejną aktualizację.


Jeszcze kilka godzin temu odblokowanie Luke’a Skywalkera i Dartha Vadera w Star Wars: Battlefront II kosztowało dokładnie po 60 000 kredytów. Gracze w tej sytuacji musieli uzbroić się w sporo cierpliwości, by odblokować te legendarne postacie, ale DICE zdecydowało się na mocne zmiany.

  • Luke Skywalker i Darth Vader kosztują teraz po 15 000 kredytów
  • Imperator Palpatine, Chewbacca i Leia Organa kosztują teraz po 10 000 kredytów
  • Iden Versio kosztuje teraz 5000 kredytów
Jest to bez wątpienia dobra wiadomość dla graczy, którzy chcą znacznie szybciej wskoczyć w buty przykładowo Vadera. Twórcy drugi raz (pierwszy raz po becie) zareagowali na opinie społeczności i zdecydowali się dostosować grę do oczekiwań samych zainteresowanych.

DICE już wcześniej zapowiedziało, że wciąż bada sprawę kredytów i jeśli będzie taka potrzeba, to gracze znacznie szybciej zdobędą walutę do odblokowania poszczególnych kart.


 

Do góry