Star Wars: Battlefront II

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


W wątku tylko opinie!
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jaki szał w tym temacie. W tej grze multi już umiera. 3 miesiące po premierze, weekend i serwery tak po połowie. Najpopularniejszy tryb na 40 osób i jest tak 9/11 połowa stanu na kilka meczy.
 

mikokuba1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Serwery w tej grze ożyją jak trafi ona do EA acess. Wtedy duża osób będzie chciała sprawdzić grę.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Kyron

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale tak to spartolić , jestem pełen podziwu że taką markę można zepsuć choć jakimś tam fanem nie jestem. Ważne ze mikrotransakcje wrócą , to im sprzedaż i grywalność podniesie. Faktycznie gdy giniesz i na killkamie jest koleś z widocznymi 3 fioletowymi kartami idzie się wkurzyć. Tylko to nie zachęca do grania a olania tej gry. Musi szybko lecieć w akces.
 

wiccan

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ja ograłem kilka godzin w EA Access i póki co mi wystarczy. Poczekam aż udostępnią tam całość i pewnie wtedy wrócę do gry, przynajmniej zeby dokończyć singla. Niestety, serwery na xbox live szybciej pustoszeją niż na PS lub na orgin bo pula użytkowników jest mniejsza. Myślę, że najpóźniej w maju 2018 trafi do EA Access wiec jeśli ktos nie ma cisnienia to bym poczekał z zakupem tej gry.
 

Do góry Bottom