Star Wars Force Unleashed

leana

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
jakie macie opinie o tym nadchodzącym hicie?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Star Wars Force Unleashed

Co sądzę o nadchodzącym HICIE... Hmmm czy hicie... na razie zapowiada się ciekawie zobaczymy jak zagramy w pełną wersje gry :)
 

przemo5

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Star Wars Force Unleashed

też czekam na giereczke, jestem wielkim fanem star wars i mam nadzieje ze gierka mnie mile zaskoczy ;) pozdro
 

Toto

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Właśnie grałem w demko i powiem że całkiem przyjemna giera. Otoczenie w pełnie można rozwalać, ładna grafika, ciekawe moce ogólnie może być hit jeżeli nie będzie zbyt monotonna.
 

Masywny

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Demko przeszedlem kilka razy, jestem jak najbardziej na tak.
 

cjb

Banned
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

demo mnie urzekło, z niedoczekaniem wyczekuje premiery.
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Mam nadzieje ze finalna wersja gry będzie lepiej dopracowana :D
Mam jakas dziwną rozdzialke na moim lcdeku 4:3, wiem ze nie mam panoramy, ale w innych grach ekran sie nie "wyszczuplał"
No i system havok i fizyka gry spisują sie znakomicie, szkoda tylko ze jedynie wybrane elementy otoczenia mozna niszczyc, pozostawia trochę niedosytu.
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Mam nadzieje ze nie bedzie tylko tak monotonne jak Assasin Creed. Na poczatku zbierałem szczene z podlogi jak odpalilem ale teraz po kilku godzinach grania musze stwierdzic ze gra jest dosc monotonna - wejdz na budynek skocz z budynku wejdz na budynek skocz z budynku do tego synchronizacja na look poincie i zabicie kogos... Oby SW bylo lepsza
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Poki co nie wyglada to na hita,raczej na średniaka jakich wiele.
http://www.gamerankings.com/htmlpages2/933156.asp
 

maciokoki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

w sumie po demie tez sie jakos nie zachwycilem od taka fajna naparzana ale nie rewelacja licze na efekty lepsze i iecej mocy np. taki atak pradem powinien trwac dluzej niz pol sekudy czekam na full wersje
 

kilsi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Star Wars Force Unleashed

w demo zagralem. mialem wieksze oczekiwania.. kamera i sterowanie dyskwalifikują tą gre.
ot moja opinia.
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Poczekajcie na release - może dopracują. Demo zniechęca na początku ale jak opanujesz sterowanie to naprawdę świetna zabawa !
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

A co tam skomplikowanego w sterowaniu? :D

Masz fulla? Czytając powyższe twoje posty nie mogę sie oprzeć wrażeniu iż masz.
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Jestem świeżo po demie...i zawod,wrecz na calej lini.
Wszytsko to widzialem lata temu w Jedi Outcast II,Jedi Academy.
Nawet slynna "Euforia" nie robi jakiegos wielkiego wrazenia.
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Acer4ever napisał:
Masz fulla? Czytając powyższe twoje posty nie mogę sie oprzeć wrażeniu iż masz.
Może tak nauczysz czytać się ze zrozumieniem ? Która czesc mojej wypowiedzi wskazuje na to że mam fulla ? Pisze o demie ... i czekam na releasa.
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

"Po kilku godzinach grania" - przechodzic kilka razy 30 min demka na różnych poziomach trudnosci, no cóż...

I może tak troche spokojniej, bo szkoła dostatecznie mnie wykształciła aby czytać ze zrozumieniem, a to że ty kultury za grosz nie masz i naskakujesz na moja osobe to świadczy raczej o tobie ;)

PS: miłego grania w demka po kilka godzin, może doszukujesz sie tam "bad pixeli" w teksturach, albo źle renderowanych cieni.
 

calis

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Gratuluje szkoły - jakaś specjalna ? Może tak mała lekcja czytania ze zrozumieniem

Acer4ever napisał:
"Po kilku godzinach grania" - przechodzic kilka razy 30 min demka na różnych poziomach trudnosci, no cóż...
Mam nadzieje ze nie bedzie tylko tak monotonne jak Assasin Creed. Na poczatku zbierałem szczene z podlogi jak odpalilem ale teraz po kilku godzinach grania musze stwierdzic ze gra jest dosc monotonna. - powyższe dotyczy AC a nie demka Force Unleashed...

Acer4ever napisał:
I może tak troche spokojniej, bo szkoła dostatecznie mnie wykształciła aby czytać ze zrozumieniem, a to że ty kultury za grosz nie masz i naskakujesz na moja osobe to świadczy raczej o tobie ;)
No cóż ...
 

Fydeus

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

Dla mnie demko dość dobre , niestety nie wybitne ale świat Gwiezdnych Wojen rekompensuje niedociągnięcia.
Full wersje i tak na pewno pozyskam:>

Acer4ever- Pozwij lepiej szkole co Cie tak wykształciła bo chyba w konia Cie zrobili ;)
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

calis napisał:
Gratuluje szkoły - jakaś specjalna ? Może tak mała lekcja czytania ze zrozumieniem
Widze że jesteś dobrze obeznany w tego typu szkołach, i ich programie nauczania. ;)

Acer4ever napisał:
"Po kilku godzinach grania" - przechodzic kilka razy 30 min demka na różnych poziomach trudnosci, no cóż...
Mam nadzieje ze nie bedzie tylko tak monotonne jak Assasin Creed. Na poczatku zbierałem szczene z podlogi jak odpalilem ale teraz po kilku godzinach grania musze stwierdzic ze gra jest dosc monotonna. - powyższe dotyczy AC a nie demka Force Unleashed...

W temacie jest wyraźnie napisane "Star Wars", wiec ten zlepek można zinterpretować na kilka sposobów.

Acer4ever napisał:
I może tak troche spokojniej, bo szkoła dostatecznie mnie wykształciła aby czytać ze zrozumieniem, a to że ty kultury za grosz nie masz i naskakujesz na moja osobe to świadczy raczej o tobie ;)
No cóż ...

Właśnie, jak grochem o ścianę.


Edit: koniec, to nie temat na sprzeczki
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Odp: Star Wars Force Unleashed

W sieci pojawil sie release Star.Wars.The.Force.Unleashed.PAL.X360-Allstars. Milego zasysania.
Ja niestety w weeknd bez konsoli ale od poniedzialku ostro sie biore za ta gierke. Demko zrobilo na mnie bardzo dobre wrazenie.
Dla mnie to "must have" nawet lepszy niz Too Human


Ps. Sorry za dubeltowy post :)
 

Do góry Bottom