Star Wars

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik
Mam star wars i jestem w misji gdzie jestem na platformie atakuja mnie takie czarne statki a dalej jest taki olbrszymi statek moge go moca pzyciagania robic ale robilem to co kaze ze LS lewy gorny rog RS gora dol.Co tutaj trzeba zrobic ??
HELP!!!!!!!

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Star Wars

Jest już temat o tej grze ale ci pomogę.
Jak zapewne wiesz najpierw musisz porozwalać Tie Fightery a później ruszać gałkami tak jak masz pokazane na ekranie. Jeżeli nie zdążysz Destroyera powalić bo nadlecą ponownie te mniejsze to rozwal je i bierz się za Niszczyciela. Za trzecim razem powinno się udać.

D-JOK

Użytkownik
Użytkownik

LS daj w lewo całkiem wtedy się uda :p

sOrOwEczkA

Użytkownik
Użytkownik

Mam dalej problem dochodze do tego jak ten statek dokladnie jest obrucony przodem mam pioesci zacisniete i dupa nic sie nie dzieje przylatuja te male skurwysyny i od nowa bo st6atek mi sie znowu odwrocil jest na to jakas rada.Juz mi nerwy puszczaja.

D-JOK

Użytkownik
Użytkownik

ja tez tak miałem musisz to robić jak najszybciej i jak najszybciej zabic te statki małe

S_X

Użytkownik
Użytkownik

D-JOK napisał:
ja tez tak miałem musisz to robić jak najszybciej i jak najszybciej zabic te statki małe
dodam tylko ze napieprzaj te statki pradem to szybko zdychaja i bedziesz mial duzo czasu na obrocenie destroyera

zaku666

Użytkownik
Użytkownik

a ja mam inny problem, jestem w misji zaraz po tym filmiku jak mnie vader sponiewieral i poskladal na nowo, i sa tam takie wielkie roboty (ciemne duze strzelaja rakietami co biora 1/4 zycia) jak je najprosciej rozwalic? generalnie zawiesilem sie w momencie jak mam ta oslone wylaczyc na mostkach jest duzo strzelajacych typkow a na dole 2 te roboty.

Oliie

Użytkownik
Użytkownik

ja tylko dodam, że ta gra jest tak zbugowana, że czasami jeśli coś nie wychodzi to trzeba zrestartować konsolkę lub grę.

Bełek

Użytkownik
Użytkownik

Oliie napisał:
ja tylko dodam, że ta gra jest tak zbugowana, że czasami jeśli coś nie wychodzi to trzeba zrestartować konsolkę lub grę.
Grą w TFU już n-ty raz i żadnych problemów do tej pory nie mam.

Oliie

Użytkownik
Użytkownik

masz wersję AllStar? Bo ja mam i np. czasami po jakiejś misji nie nalicza w ogóle force pointsów i holocronów.

Bełek

Użytkownik
Użytkownik

Tak. Zassałem ją z linków na rapidshare, które podał Erno.

hardin

Użytkownik
Użytkownik

Witam mam pewien problem w 3 misji na te planecie gdzie lataja te śmiecie utknełem po walce z tym mini bossem z młote.Mam tam do przeskoczenia urwisko odginam jedną belke ale do brzegu i tak nie moge doskoczyc a innej nie ma co robic

Bełek

Użytkownik
Użytkownik

Jeżeli nic tam więcej już do wygięcia nie ma to skocz naciskając dwa razy a dodatkowo jak będziesz w powietrzu to wćisnij LB.
Nie pamiętam juz tego miejsca ale powinno zadziałać to co piszę :)

brygu

Świeżak
Świeżak

zaku666 napisał:
a ja mam inny problem, jestem w misji zaraz po tym filmiku jak mnie vader sponiewieral i poskladal na nowo, i sa tam takie wielkie roboty (ciemne duze strzelaja rakietami co biora 1/4 zycia) jak je najprosciej rozwalic? generalnie zawiesilem sie w momencie jak mam ta oslone wylaczyc na mostkach jest duzo strzelajacych typkow a na dole 2 te roboty.
Wal w nie błyskawicami i jak są porażone to kombo

MARKRY

Świeżak
Świeżak
Witam....
Przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi/rozwiązania mojego problemu.
Poprzez XBOXlive dokupiłem jeden z pierwszych dodatków - 3 misje pierwsza miała być chyba w świątyni jedi.
Problem polega na tym że grę przeszliśmy już 2 razy walcząc z vaderem i imperatorem.Ale po obydwu zakończeniach jest- koniec :)
W opcjach gry nigdzie nie pojawiła się dodatkowa opcja tych misji. xbox "twierdzi" ze dodatek jest zainstalowany...
Czy źle szukamy? Czy może coś trzeba jeszcze zrobić żeby zagrać w te misje?

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
Witam....
Przeszukałem forum, ale nie znalazłem odpowiedzi/rozwiązania mojego problemu.
Poprzez XBOXlive dokupiłem jeden z pierwszych dodatków - 3 misje pierwsza miała być chyba w świątyni jedi.
Problem polega na tym że grę przeszliśmy już 2 razy walcząc z vaderem i imperatorem.Ale po obydwu zakończeniach jest- koniec :)
W opcjach gry nigdzie nie pojawiła się dodatkowa opcja tych misji. xbox "twierdzi" ze dodatek jest zainstalowany...
Czy źle szukamy? Czy może coś trzeba jeszcze zrobić żeby zagrać w te misje?
Musisz wybrac opcje new game i tam dobiero wybierasz czy chcesz zagrac w podstawke czy w ktorys z dodatkow. Gre bardzo polecam fonom tej serii gdyz jest naprawde niesamowita. Sam ja przeszedlem kilkakrotnie i wymaxowalem. Polecam.

MARKRY

Świeżak
Świeżak
No właśnie to też robiłem....ale ni cholery nie pojawiła się żadna dodatkowa opcja wyboru

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
To dziwne, nawet teraz sprawdzalem. Wchodze w new game, wybieram slot save'a, i nastepnie zawartosc w ktora chce grac, i tam mam do wyboru podstawke lub ktorys z dodatkow.

MARKRY

Świeżak
Świeżak
faktycznie - działa dzięki serdeczne

Do góry Bottom