Starsza wersja Visual c++

Stalker Kaczy

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, ze to nie jest forum o tematyce programowania, ale moze ktos sie zetkoł z ksiazkom pt. "Elemetarz hakera". Sciagnolem jam ale jest tam wszystko pokazane pod program visual c++ i niewiem w jakiej wersji! Napewno nie te najnowsze. Wie ktos moze ktora wersja jest tam wykorzystana, albo zna zawartosc plyty dolaczonej do tej ksiazki?
 

lozo55

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
faktycznie, to nie te forum
 

sreberko

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, ze to nie jest forum o tematyce programowania, ale moze ktos sie zetkoł z ksiazkom pt. "Elemetarz hakera". Sciagnolem jam ale jest tam wszystko pokazane pod program visual c++ i niewiem w jakiej wersji! Napewno nie te najnowsze. Wie ktos moze ktora wersja jest tam wykorzystana, albo zna zawartosc plyty dolaczonej do tej ksiazki?
Napewno Visual C++? Ja osobiście o takim nie słyszałem :D. Owszem prograowałem w Visual Studio Microsoftu oraz w Dev C++, ale Visual C++ nigdy nie widziałem. Jeżeli chodzi Ci o Visual Studio to może być 2003, 2005, 2008 i bodajże beta 2010 już jest.
 

thomasho

Użytkownik
Użytkownik
Wiem, ze to nie jest forum o tematyce programowania, ale moze ktos sie zetkoł z ksiazkom pt. "Elemetarz hakera". Sciagnolem jam ale jest tam wszystko pokazane pod program visual c++ i niewiem w jakiej wersji! Napewno nie te najnowsze. Wie ktos moze ktora wersja jest tam wykorzystana, albo zna zawartosc plyty dolaczonej do tej ksiazki?
za dużo postów masz żeby w tym dziale zadawać pytania! warn
 

Do góry Bottom