stary ixtreme a oryginalne gry

kula33a

Świeżak
Świeżak
mam pewne pytanie. Posiadam ixtreme 1.5, chcialbym zakupic niedlugo jakas nowa gre, gta v czy fife 14 i czy by to dzialalo? czy mam za starą przeróbke nawet na oryginalne gry?
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Oryginalne gry zawsze będą działały.
 

Krycha1987

Banned
Pytanie tylko czy cię nie zbanują ? ex 1.5 to bardzo stara przeróbka to ja pamiętam miałem 1.7 w 2008r
 

kula33a

Świeżak
Świeżak
o to sie nie przejmuje, i tak gram offline i chyba juz mam oflagowaną/zbanowaną konsolę. o to chodzi, zeby mi to tylko dzialalo, bo cos czytalem na necie, ze musze miec LT + nowy, zeby nawet oryginalne gry mi dzialaly. te gry tanie nie są i jakby mi to nie dzialalo to ciezko by bylo. Poza tym jakis update nie bedzie wymagany? nie spowoduje to jakis bledow i brak dzialania gier tych starych co nagrywalem?
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Będzie wymagany pewnie update dasha, więc jeśli masz stary dash i go zaktualizujesz (aby zagrać w nowe gry) to prawdopodobnie usunie Ci się ta przeróbka

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4
 

kula33a

Świeżak
Świeżak
czyli to bez sensu? lepiej dac komus do przerobki mniej wiecej te same pieniadze na RGH i po sprawie?
 

Krycha1987

Banned
Update masz na każdej płycie z grą, nie odpalisz gry bez zainstalowania aktualizacji która dołączana jest do płyt od iluś tam lat, na 95% aktualizacja skasuje ci tą przeróbkę ale pewności nie mam. Jak już napisał @tal oryginał zawsze odpali.


Ed. Jeżeli masz pewność bana to tak, tylko to pewnie stara konsola ? Jeżeli posiada starą płytę to niema sensu zakładać RGH lepiej juz dać LT3 ~40zł
 

ROBI772

RGH
Użytkownik
Możesz zrobić RGH jak chcesz.
A jaką masz wersję dasha? I płytę głowną?

Wysłane z mojego C6603 za pomocą Tapatalk 4
 

kula33a

Świeżak
Świeżak
tam w dane systemowe , interfejs cos tam? 2.0.12625.0 , jakis stary. ta fat biala, falcon z tego co pamietam z wejsciem hdmi. 60 gb dysk
 

tel

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym zrobił na Twoim miejscu rgh na tej konsoli.
 

kula33a

Świeżak
Świeżak
a jesli zrobie rgh, czy ten lt+, stare plytki beda do wyrzucenia?(wave 2 bylo na ixtreme 1.5) . czy majac rgh , ixtreme zostanie i plytki dalej beda dzialac?

co polecacie, lepiej zrobic rgh, czy lt.
 

Do góry Bottom