Stary telewizor 29".

radek8

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam takie pytanie:
Posiadam stary model telewizora, a mam zamiar kupić Xbox 60GB, w pokoju rodziców mam 42" hd ale opcja grania u nich jest wykluczona. Czy opłaca mi się kupić konsole bo wiem że grafika nie jest jakaś full wypas.
Pytam dlatego bo mam kompa: E8400 3,0GHZ, 4gb ram ddr2, geforce 8800gts 512mb gddr3 i niewiem czy go sprzedać i kupić sobie tego xboxa czy może lepszym wyjściem będzie jak sobie ten komputer zostawie (biorąc pod uwagę ten mój stary telewizorek).

Przemi06

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Stary telewizor 29".

Ja ci powiem tak ja mam 21 cali TV CRT też stary Monitor 19Cali LCD HD ready i kompa prawie takiego jak ty tylko mam HD4870 no ale nie ważne i rozważam sprzedaż kompa i zakup kolejnej konsoli tym razem PS3 Xboxa już mam . Jedyne co mnie jeszcze blokuje to to że lubię grać w Kompa a jak go sprzedam to kupie o wiele wiele słabszego .... Ale Powiem Ci szczerze że granie na Xboxie daje o wiele więcej frajdy niż na kompie ..... Nawet na zwykłym TV sprzedaj tego kompa kup Xboxa + LCD za 500zł masz już dobre do tego jakiś słaby komp do netu i jest git . Pozdro

Do góry Bottom