Statek zatonął - Raven's Cry oceniony przez pierwsze redakcje

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Raven’s Cry to niemal mityczna produkcja, która pierwotnie miała zadebiutować pod koniec 2013 roku. Gra trafiła na rynek pod koniec zeszłego miesiąca i kilka redakcji miało wątpliwą przyjemność zapoznać się z tym tytułem. Pierwsze recenzje są bezlitosne.

Tego mogliśmy się spodziewać? Aktualnie – chociaż grę oceniło zaledwie 4 redakcje – tytuł posiada średnią na poziomie 35%. Dziennikarze nie zostawiają suchej nitki na pozycji rodzimego studia i bardzo dokładnie wytykają wszystkie błędy.

Co wypadło najgorzej? Produkcja jest naszpicowana błędami. Tytuł również nie broni się w sferze walki – w tekstach pojawia się wiele narzekań na ten element rozgrywki. Warto nadmienić, że bohater porusza się bardzo dziwnie, a dialogi są po prostu słabe.

Ponadto, pozycja posiada brzydką grafikę, okropne udźwiękowienie, a fabuła próbuje być mroczną odpowiedzią na serię o Asasynach, ale przez wspomniane dialogi całość jest komiczna. Produkcja cierpi na źle przygotowaną historię i nudne postacie.

Jeden z redaktorów nawet wspomina, że podobne błędy pojawiają się w grach znajdujących się w Early Access.

Tak prezentują się pierwsze oceny Raven’s Cry:

  • PC Games (Germany) - 40/100
  • Attack of the Fanboy - 40/100
  • 4Players.de - 35/100
  • IGN - 30/100
 

tookiest

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bez szału :fakju-kartoflu:
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ta gra to jedno wielkie dno. Bitwy morskie o wiele gorsze niż AC:Black Flag. Walka na lądzie tragedia, najwyższych tragedii.. Jedynie klimat w miarę fajny taki piracki ale cała reszta to wielkie DNO

Przesuwali tę grę by stworzyć taki crap... masakra totalna..
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
kurde no a chciałem zagrać... ;/
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
kurde no a chciałem zagrać... ;/
Stanowczo odradzam o ile nie chcesz się denerwować bądź lubisz gry na 15-30 min, a później kosz :D
 

Do góry Bottom