• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Stealth Patches - Pliki wygamane dla firmware iXtreme

Status
Zamknięty.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Temat z patchami do obrazów ISO aby działały na iXtreme. Pliki są wyciągane za pomocą Xbox Backup Creator z działających kopi bezpieczeństwa. Jeśli szukasz jakiegoś patcha pisz! Postaram się go umieścić w tym temacie. Patche także można znaleźć na
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
i
Link ukryty dla gości, zaloguj się lub zarejestruj na forum.
.

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Stealth Patches (SS,DMI,PFI) wymagane dla iXtreme!

Bo szczerze mowiac nie wiem czy mam iXtreme czy nie... :D

Ale mozna by dodac to pytanie do FAQ (ktore mozna stworzyc do tego pojecia). "Czy nie mozna dodawac Stealth patcha na zapas?"

d4mb16

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak

a czy na grach iXtreme mozna grac przez Live i cie bardzawo nie zbanuja? czy jest duza szansa ze tak? jak to jest prosze o pomoc

lukiuki

Użytkownik
Użytkownik

Ja mam następujące pytanie.Mam ixtreme i chiciałem się dowiedzieć czy są jakieś patche które by zwolniły obroty płytki w napędzie, bo słyszałem że jest coś takiego ale nie wiem czy to prawda.

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
Xbox One
Użytkownik
Świeżak

lukiuki napisał:
Ja mam następujące pytanie.Mam ixtreme i chiciałem się dowiedzieć czy są jakieś patche które by zwolniły obroty płytki w napędzie, bo słyszałem że jest coś takiego ale nie wiem czy to prawda.
Można to tylko osiągnac przy zmianie biosu napędu w paczkach zawsze są 2 wersje szybka i cicha. Pewnie masz wgraną szybką więc zmien na cicha i powinno byc ok. Innego sposobu nie ma.

boze tak samo jak flashowales tylko zamiast dawac fast read to dajesz slow read (plik .bin z tego folderu) do ixtreme uzywaj tylko iprep

lukiuki

Użytkownik
Użytkownik

i chyba też tak zrobie, bo czytałem że ten cichy flesh przycina filmy dvd i i filmiki z gier. Musze dorwać tego co mi robił tego flesha i się go dokładnie wypytać. Dzięki za info.

Status
Zamknięty.

Do góry