1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Sprzęt Steelseries siberia x300

Temat na forum 'Sprzedam' rozpoczęty przez michu509, Październik 12, 2017.

1. michu509

michu509 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie.
    Sprzedam słuchawki siberia x300:
    - nowe
    - w oryginalnym opakowaniu
    - nigdy nie otwierane
    - gwarancja producenta (3 lata)
    - nadające się do PC/PS4/ Xbox one

Słuchawki to nietrafiony prezent (posiadam już arctisy 7) i szkoda by kurzyły się na półce. Cena - 300 zł.

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. seyu

seyu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    37
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    hahaha . Janusz biznesu.

Słuchawki wczoraj były w Xkomie (1000 szt.) za 199zł ;) Takze przypuszczam ze celowo jest ten "nietrafiony" prezent...

PanBudzynski lubi to.
  4. michu509

michu509 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Słuchawki mam od 3 dni także z xkomu nie są (a z innej dużej sieci). Swoją drogą szkoda, że nie wiedziałem bo za 200 zł to dobry deal (teraz w xkomie 499zl i jest to najtańsza opcja na Ceneo). Z resztą co za różnica skąd są - jeżeli ktoś chce to kupić to zaoszczędzi 200 zł porównując w przywołaniej porównywarce.

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Wczytywanie...

Poleć forum