Stojak pod kierownice

Olbi

Użytkownik
Użytkownik
Witam, czy robił może ktoś z was stolik pod kierownice jeśli tak to czy ma jeszcze jakieś plany jak to robił i zna mnie wiecej koszt tego?
 

bastek16

Użytkownik
Użytkownik
o tez bym o cos prosil bo planuje cos wyspawac tylko razem z fotelem samochodowym
 

Olbi

Użytkownik
Użytkownik
własnie ja bym też chetnie z fotelem tylko szkoda mi kasy zapytaam tate moze mi załatwi fotel
 
R

rowerser

Guest









Ten ostatni jest najprostszy.




Ten jest bardzo ładny i też prosty w wykonaniu. Chwila szukania na google...ale kto by tego używał.
 

Olbi

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki za foty a z kad masz tą ostatnia fote były tam moze jakieś wymiary, bo spróbował bym coś takiego wystrugać.
 
R

rowerser

Guest
Nie mam wymiarów ale konstrukcja prosta jak konstrukcja cepa. :) Widać, że fotel i blat mają regulowane wysokości. Trochę materiału i spawania, lakier i masz ładne stanowisko. Pamiętaj, że wartość fotela będzie wahała się około 300-400zł :D więc dużo więcej niż sama konstrukcja.
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie mam wymiarów ale konstrukcja prosta jak konstrukcja cepa. :) Widać, że fotel i blat mają regulowane wysokości. Trochę materiału i spawania, lakier i masz ładne stanowisko. Pamiętaj, że wartość fotela będzie wahała się około 300-400zł :D więc dużo więcej niż sama konstrukcja.
Sam sobie uszyje fotel :D
Ew. kupi 126p za 400zł, weźmie sam fotel, a resztę odda na złom. Wyjdzie mu taniej, dużo taniej :D
 

Olbi

Użytkownik
Użytkownik
Spoko fotel mam za free
 

Olbi

Użytkownik
Użytkownik
A orientuje sie ktoś może ile mogą kosztować te wszystkie durki kawałki blachy potrzebne do tego ostatniego zdjęcia?
 

Do góry Bottom