Story completed i co dalej

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Herki

Użytkownik
Użytkownik
ukonczyłem gre na poziomie 65% (w ciagu 29 godzin i 38 min :D jak sie zmieści w 30 godzinach to sie osiagniecie pojawia :D ) i co dalej jedzilem po mapce i nic niemam do roboty ;/ jednym slowem ja juz sie nudze. Myślalem zeby se te ptaszki bo zabijac ale jak je znaleść ja mam moze 5 ich ;/
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

ale na czym polega twoj problem ? na tym ze sie nudzisz ? przykre :'(
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Story completed i co dalej

Chodzi mu o to czy mógł by odblokować sobie jeszcze jakieś misje poboczne :)
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

o cos w tym stylu bo chcem osiagnac te 100% assasin zrobilem calutki dzwonilem do wszystkich o prace tez zrobilem i nie wiem co dalej mozna robic jedzilem po miescie to tacy ludzie na czerwono chodzilem do nich i pytalem o prace co tam co ciekawego jeszcze mozna robic. poza zabijaniem tych ptaków bo ich chyba z 200 jest a sry nie che mi sie szukac ich wszystkich :> :>
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

Wejdz sobie na jakas strone o GTA 4 nie chce mi sie wypisywac tu wszystkich mozliwosci (a jest ich wiele narazie mam 85% .)
 

karol191

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

http://gtasite.net/378,artykul,gta.html tu masz jak zdobyc 100%.
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

czytam czytam gdzieś w necie było napisane ze jak sie ukonczy gre to przysyłają mape z ptakami gdzie są one w gta e-mailem wie może jak to działa
 

szoke

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

200 gołębi...trochę nudne
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

szoke napisał:
200 gołębi...trochę nudne
bierzesz heli i latasz... i szukasz małych lekko świecących na pomaranczowo punkcików... bo gołębie mają coś w stylylu pomaranczowego koła pod sobą...
 

realizer

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

WReki napisał:
szoke napisał:
200 gołębi...trochę nudne
bierzesz heli i latasz... i szukasz małych lekko świecących na pomaranczowo punkcików... bo gołębie mają coś w stylylu pomaranczowego koła pod sobą...
. ja latajac heli calego budynku czasem nie widze (tekstury :'( ) a ty mi tu o golembiu gadasz :)
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

dobre jest jak wsiadziesz w radiowoz policyjny i wejdziesz do tego komputera nastepnie bierzesz ludzi ktorzy sa poszukiwani naciskasz "A" Locate i jedziesz zlikwidowac ich... a troche tych misji jest!! i nie sa nudne polecam ;)
 
B

basa

Guest
Odp: Story completed i co dalej

Ja moge polecic inna taktyke po przejsciu gry. najpierw przeszedlem gre pierwszy raz i nie probowalem dobijac do 100% jako ze nie przeszedlem tego w 30 godzin tylko dluzej zagralem drugi raz, tym razem podejomawlem przeciwne decyzje do tych co za 1 razem , napewno sie oplaca bo misje koncowe sa inne (tak samo jak i dialogi w grze podczas wykonania innych decyzji) za drugim razem przechodzilem bardziej na speeda tzn nie robilem pobocznych misji narazie ani nie bawilem sie w zwiedzanie wiekszosc misji podjezdzalem taksowka. Chailem przejsc jak najszybciej story mode i udalo mi sie to w niecale 16 godzin. Teraz dopiero mam zamiar zajac sie dochodzeniem do 1005 , zajac sie misjami policji , golebiami , poszalec troche snajperka i bazooka i porobic niezrobione jeszcze osiagniecia.
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

jacob zrobiony nawet latwe te misje zrobilem pierwsza liste 10 najbardziej poszukiwanych ludzi :> :>
 

Majcher997

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

Herki napisał:
jacob zrobiony nawet latwe te misje zrobilem pierwsza liste 10 najbardziej poszukiwanych ludzi :> :>
A właśnie przy okazji, przy jednej z misji (pierwsza albo druga) od LJ trzeba dojechać do takiego punktu (gdzieś pod mostem). I jakby to powiedzieć gdy jestem w tej kropce na radarze to nic się nie dizeje, a żadnej strzałki na ziemi nie ma. Na radarze jest strzałka na dół, a jak zejde na dół to pisze że mam iść do góry :eek:
Nie wiem o co chodzi

Dzięki Herki / done :)
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

to jest druga misja
jak dojedziesz do tej kropki jedz w dol po rpawej stornie masz schody a dalej tunel jedziesz do tunelu. w tunelu jest zakret w prawo i za tym zakretem bedzie strzalka zatrzymujesz sie przed nia wysiadasz i stajesz w tej strzalce..
 

szoke

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Story completed i co dalej

A ktoś wie jak można zdobyć w grze ten helikopter z ostatniej misji ?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom