Stranglehold

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Jak dala mnie to jest Max Payne ale z lepszą grafą. Dobrze sobie przypomniec stare czasy :).
 

Disav

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Filmiki z gameplay'a wskazują na to, że można tam sporo popsuć ;) Chyba warto się w tą grę zaopatrzyć. http://xbox.centrumxp.pl/Aktualnosci/3575,0,Stranglehold_Attract_Mode.aspx
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Gierka na silniku Half-Life 2 - Havok
 

ZielonyCyc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Wydaje sie interesujacas
 

zeneq

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Dla mnie bomba!!! Po demku z Xlive jestem wniebowziety, nigdy nie widzialem w grach takiej interakcji... masakra, brak slow... Gra miodzio
 

Bl1zZ

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Stranglehold

W czsie ogladania fimiki doslownie mi szczeka opadla... wyglada rewelacyjnie, na pewn zagram, tylko tego nieszczesnego BioShocka w koncu nagram...
 

maciek26

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Ja juz pocinam w strangleholda.. gra miodna ;D lepszej strzelanki jeszcze nie widzialem, nawet gow sie do niej nie umywa :p w grze jest strasznie durzo wybuchow, wrecz wszystko mozna rozwalic :D poprostu teksanska masakra . moja ocena: 9+/10
 

brattanek

Ojciec dyrektor
Członek Załogi
Administrator
XBF
Xbox One
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Powiem tak gierka bardzo krótka :/ dopiero co się wkręciłem a tu koniec :/ ale polecam fajne efekty niszczenia wszystkiego w koło :)
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Stranglehold

maciek26 napisał:
Ja juz pocinam w strangleholda.. gra miodna ;D lepszej strzelanki jeszcze nie widzialem, nawet gow sie do niej nie umywa :p w grze jest strasznie durzo wybuchow, wrecz wszystko mozna rozwalic :D poprostu teksanska masakra . moja ocena: 9+/10
Z tymi Gearsami to przesadziles, ale ja tekze polecam ;D
 

kiełbasa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Genialna gra!!!!!!!! tryb snajperski jest zajedwabisty !!!!!! :D :D
 

aaaqqq111

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Stranglehold

gra ok miła dla oka ale nie bez alee....mi coś nie podeszło gram fajna to fakt ale bez rewelacji

coś w tej grafice jest tak niedopieszczone takie mam odczycie wiem może się czepiam ale to tylko moje odczycie

ale można się zawiesić i pograć sobie kilka godzin :)



 

firma1

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Gra spoko, troszkę w klimacie Max Payna, lecz za za za krótka
 

dawraw

Świeżak
Świeżak
Odp: Stranglehold

Grałem i szczerze polecam tę gre a grafa wcale nie jest taka zła
 

kuva

Banned
Użytkownik
Odp: Stranglehold

brattanek napisał:
Gierka na silniku Half-Life 2 - Havok

Z tego co wiem to Half-Life 2 jest na Enginie Source a Havok to System fizyki odpowiadającej w danej grze

Stranglehold jest na UnrealEngine 3.0 i to jest potwierdzone przez liczne serwisy o grach :)
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Stranglehold

Minus tej gry to to ze na hardzie przeszedlem ja w dwa dni, wcale nie siedzac niewiadomo ile :(
Za krotka...
 

arti169

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Stranglehold

wedlug mnie gra genialna :) ale uwazam ze brakuje jej takiego elementu przygodowego. celem prawie kazdej misji jest rozwalenie czekos lub kogos i przez to wydaje mi sie troche monotonna.
 

Luki666

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Świetna gra.Wkońcu porządna rzeźnia od czasów Max Payna.Według mnie tylko mogła by być lepsza inteligencja przeciwników bo tak to nawet na najwyższym poziomie łatwo ich zabić.A ogólnie polecam
 

siktom

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

Gelnialna gra - pierwsza taka od czasów poczciwego Maxa Payne - troszkę za krótka, ale ogrom niszczenia i grywalności w pełni rekompensuje szybkość rozgrywki i przechodzenia kolejnych leveli. Polecam ;D
 

kuba999

Świeżak
Świeżak
Odp: Stranglehold

za krótka ta gra
 

JankiCHN

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Stranglehold

oooo w Max Payne'a to sie gralo dlatego z niecierpliwoscia czekam az mi sie ta gierka sciagnie :)
 

Do góry Bottom