Strzeżcie się zmroku w Dying Light!

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Mama zawsze przestrzegała mnie przed szlajaniem się nocami po mieście, bo o tej porze na ulicach rzekomo spotkać można jedynie łobuzów. Banda największych kozaków z otchłani najciemniejszej bramy to jednak nic w porównaniu z pobudzonymi brakiem światła zainfekowanymi w Dying Light.

Techland sumiennie odrabia lekcje i widać, że przy pomocy Dying Light porwać chce rzesze graczy. Wrocławianie nie muszą przy tym uciekać się do niewiele mającego wspólnego z rozgrywką trailera CGI, jak to było w przypadku Dead Island.

Nowa gra rodzimego studia wręcz poraża mnogością opcji i dynamiką zabawy w świecie opanowanym przez ofiary mutującego organizmy wirusa. Sam parkour pośród zgliszcz miasta wygląda na kupę radochy, a jak już dorzucimy do niego masakrowanie przeciwników ciężkim toporem, odwracanie ich uwagi wiązankami petard, tworzenie z elementów otoczenia śmiercionośnych pułapek lub najzwyklejsze na świecie łapanie za szmaty i zrzucanie z dachów mordziatych, to wynik może być tylko jeden - zakup obowiązkowy. Najlepsze następuje jednak po zachodzie słońca, kiedy to relatywnie spokojna eksploracja i wykonywanie zadań ustępują miejsca totalnemu zaszczuciu i panice pośród całych hord mutantów. Piękna sprawa.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

masti1986

Użytkownik
Użytkownik
Gdy oglądam film mam wrażenie jakbym widział Dead Island i za bardzo mi to przypomina to ale ogólnie fajnie to wygląda
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
bo to jest na silniku dead island przeca :p
ale noc i dzialanie podczas niej to niezly + dla tego tytylu.
tylko skad prad w trailerze przy takiej skali empidemii :p
 

slimLeo

Użytkownik
Użytkownik
Powiem jedno. Ogień.

I teraz dylemat bo pewnie na xo będzie grafa gorsza od ps4
 

paxmack

Użytkownik
Użytkownik
A teraz pytanie, jak słabo będzie to wyglądać na obecnych generacjach :D?
 
A teraz pytanie, jak słabo będzie to wyglądać na obecnych generacjach ?
Jak dead Island pewnie. Gra będzie raczej nudna jak dead Island takie gry o zombi jakoś nie wciągają.
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze? Nie wiem, czy nie wolałbym gry w klimacie zombie, ale z porządna liniową fabułą, która, co prawda zawalona skryptami, ale wciągałaby niemiłosiernie. Wszystko ma swoje plusy i minusy, co wg. mnie widać doskonale w Dead Island. Gra bardzo dobra, ale z czasem mnie przynudzała.

Tapnięte z Galaxy Tab 2 7.0
 

stawik997

Użytkownik
Użytkownik
Ciekawi mnie jak rozwiną ten projekt i czy to nie będzie jak w przypadku Dead Island, które mimo złych ocen miało duży potencjał.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Bardziej ulepszone Dead Island - hmm czemu nie :). Tutaj wygląda to wszystko o niebo lepiej - parkour, dzien/noc, zachowanie zombie, walka bronią :)
 
lol filmik z psx tylko pytanie którego.
 

Do góry Bottom