Swierzak RGH :/

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Lighto

Banned
Swieżak RGH :/

Witam
Jestem swiezym właścicielem xboxa siedzę dosłownie 6 godzinę i dalej nie mogę dojść co i jak. Kupilem już z wgranym RGH i jak twierdzi właściciel FSD i Launch.ini jest juz na konsoli co kolwiek to znaczy. Jedyne co mi pozostało to przerobienie obrazu ISO na GOD tak? Wiec sciagnelem sobie Gears Of War 3, tylko ze po wypakowaniu czy tam po scaleniu trzech plików powstaje mi następne 46 i nie mam pojecie jak to przerobić na GOD. Masakra jestem w kropce, chciałem już dziś sobie pograć ale nie będzie mi dane pewnie przez następne parę dni. Dla was pewnie jest to dziecinnie proste, ale dla mnie to czarna magia. I tak, przejrzałem masę poradników i dalej nic. Może ktoś pomoc całkowitemu idiocie w tych sprawach?
 

Panpila

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wypakuj ten jeden z 46 plików i powinien ci powstać obraz iso i plik dvd. Chyba, że źle coś zrozumiałem.
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Dokładnie jak UP napisał, jakie te twoje pliki mają rozszerzenie ? .rar ?
 

baton

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
 

Lighto

Banned
Nawet nie wiem jakie to rozszerzenie, plik nazywa sie "Data000, Data0001..." Dobra lece do pracy na wieczor znow sie z tym pomecze, dzieki za odpowiedzi ;)
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Czyli jest to obraz gry już zrobiony do GOD więc katalog ( w nim te wszystkie data0001...)musisz przekopiować na hdd/pena, odświeżasz bibliotekę gier i grasz nic trudnego.

Na przyszłość polecam lekturę na forum:
1.Poradnik użytkownika
2.Konwertowanie do xex/god
3.Przesyłanie plików przez FTP
 

Lighto

Banned
Panowie robię wszystko tak jak trzeba i dalej nic :( Mam Pena na FAT32, sciezka pod folder Gry a w nim folder z gra i dalej nie mogę grac ;/ Nie mam pojęcia o co tu chodzi ;/
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Panowie robię wszystko tak jak trzeba i dalej nic :( Mam Pena na FAT32, sciezka pod folder Gry a w nim folder z gra i dalej nie mogę grac ;/ Nie mam pojęcia o co tu chodzi ;/
Jeżeli masz jeszcze ten obraz iso to wypakuj go programem np.Xbox Iso Browser lub Xbox Backup Creator w kompie na tego pena do formatu .xex i odpal grę poprzez FSD w menadżerze plików.
A tak na marginesie to "świerzak" piszemy przez ż. Popraw ten błąd w tytule tematu,bo aż razi w oczy.
 

przemek11

Użytkownik
Użytkownik
po skopiowaniu gry trzeba zrobic skan reczny lub wylaczyc i wlaczyc konsole w zaleznosci od ustawien w fsd
 

pocinas

Użytkownik
Użytkownik
Tak tylko ze jeszcze musi być struktura katalogowa

NA PENDRIVE takie katalogi i pliki ---> katalog GRY---> katalog GEARS OF WAR 3 ---> katalog 00007000 ---> katalog o specyficznej dla kazdej gry nazwie ...........................data oraz obok plik ważący 44kb o takiej samej nazwie jak katalog, zas w tym katalogu .......................data dopiero maja być właśnie te 46 pliów powrzucane pliki data0001..data0002 itd


Skąd ma mieć obraz iso skoro pobrał już gotowca GOD tyle ze spakowanego Rarem, więc nie musi nić przerabiać typu ISO--> GOD bo juz takowy GOD ma

P.S w FSD tam gdzie dodajesz katalogi gier (zarządzaj ścieżkami) jakie mają być szukane z grami to w dodawanym katalogu zrób GŁĘBOKOŚĆ na max czyli 10.. chodzi o to ze FSD w razie co będzie sobie szukało plików gier do 10 struktur katalogowych w głąb
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom