Świeżak a dział Giełda.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Dominek

Świeżak
Świeżak
Witam, chcę sprzedać swojego xboxa 360 ale zobaczyłem, że w dziale "Dla świeżaków" nie można stwarzać tematów odnośnie sprzedaży. Jest tam napisane, że od tego jest dział "Giełda" i, że to dotyczy świeżaków. No dobra, tylko jest problem bo jak chcę stworzyć tam temat odnośnie sprzedaży to pisze, że nie mam uprawnień. Chodzi napewno o to, że nie mam 20 postów, ale uwierzcie nie każdemu chce się wbijać na siłe te 20 postów aby zrobić ten głupi temat.
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
no i to jest własnie po to żeby taki ktos nie rejestrował sie tylko po to zeby dać ogłoszenie....od tego jest allegro
 

zooooounk31

Banned
taki system zostal stworzony ku wiekszemu porzadkowi na forum i ma na celu unikniecie zakladania multikont jednej osoby ktora mialaby (przykladowo) spamowac czy podbijac jakies posty wiec jesli ci naprawde zalezy, zaloz kilka madrych tematow i nie bedzie problemu, 20 postow to praktycznie pikus
 

opeael2

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
PSforum.pl
a i czegoś sie dowiesz mądrego przy okazji
 

siabuba121

Użytkownik
Użytkownik
jest bardzo duzo tematow w ktorych mozna nabuisz posty 20 tematow i gitara
 

#PCMR

Ryżownik
V.I.P
Użytkownik
PSforum.pl
Bo to nie jest serwis do wymiany ofert, tylko forum o Xboxie. Na pewno nie będziemy modyfikować regulaminu tylko po to, żeby ludzie rejestrowali się wyłącznie w celu rozreklamowania aukcji, czy jakiejś oferty.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom