Świeżak pełną gębą. Co i jak?

nosagi

Świeżak
Świeżak
Witam.
Wczoraj kupiłem przerobionego X na płycie jasper. Przeróbka to LT 2.0. I teraz mam masę pytań bo co czytam tematy to mam więcej bałaganu w głowie.
http://img15.imageshack.us/img15/8826/icv3.jpg D: 2.0.16537.0 to jest wersja Dasha jakiego mam? Jeśli tak to czy jest możliwość na tym grać w gry xgd3 pod LT 2.0 ? I czy jest opcja żeby nagrywać płyty nagrywarką inną niż liteon ihas, bo z tego co czytałem to jest taka opcja.

Za odpowiedzi serdecznie dziękuję i pozdrawiam

P.S. Czy mogę pod mojego X podpiąć dysk zew. przez usb aby na nim instalować gry, żeby nie katować napędu
 
Poradnik z tego http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
Druga sprawa nagrasz zwykła nagrywarką wszystko oprócz gier xgd3 z civ co wymagają liteon ihas rev b lub nagrywarke zgodną z paytools.
P.S. Czy mogę pod mojego X podpiąć dysk zew. przez usb aby na nim instalować gry, żeby nie katować napędu
z tego co wiem to wykryje ci max 32gb. Więc możesz tez użyć usb.
 

nosagi

Świeżak
Świeżak
Poradnik z tego http://xboxforum.pl/artykuly-31/nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/
Druga sprawa nagrasz zwykła nagrywarką wszystko oprócz gier xgd3 z civ co wymagają liteon ihas rev b lub nagrywarke zgodną z paytools.
z tego co wiem to wykryje ci max 32gb. Więc możesz tez użyć usb.
A jak bym przerobił x pod LT 3.0 to wtedy też do gier xgd3 z civ potrzebował bym nagrywarki liteon? Czy jest jakaś możliwość żeby pod X podpiąc dysk i widział więcej niż 32 Gb ? Czy tą opcję mają tylko konsole z rgh?
 

Krzysztof PL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Żeby podpiąć dysk np 1TB trzeba mieć RGH ;)
 
A jak bym przerobił x pod LT 3.0 to wtedy też do gier xgd3 z civ potrzebował bym nagrywarki liteon? Czy jest jakaś możliwość żeby pod X podpiąc dysk i widział więcej niż 32 Gb ? Czy tą opcję mają tylko konsole z rgh?
Nie dalej musisz mieć kopie ihasem, tak musisz dokupić dysk dostosowany do xboxa 360 (pojemności 20,60,120,240,320gb) na allegro pełno. Pełną pojemność dysk podpiętego pod usb wykryje tylko konsola z rgh.
 

smyk99

Użytkownik
Użytkownik
Nie masz się co martwić, bo gier CIV nie jest zbyt dużo, a do zwykłych gier może się nadać zwykła nagrywarka z lapka albo kompa

Wysłane z Xperi J przy użyciu Tapatalka
 

nosagi

Świeżak
Świeżak
A jest jakas strona gdzie zobacze ktore gry maja zabezpieczenie civ?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
 

smyk99

Użytkownik
Użytkownik
Wygoogluj ,,gry CIV xboxforum"

Wysłane z Xperi J przy użyciu Tapatalka

EDIT:

Gry z CIV

http://xboxforum.pl/iso-10/lista-gier-z-zabezpieczeniem-civ-174186/
 

nosagi

Świeżak
Świeżak
Dziekuje za szybkie i pomocne odpowiedzi.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
 

nosagi

Świeżak
Świeżak
A jeszcze jedno gdybym kupil orginalna fife 14 to moge grac spokojnie przez livea? Jesli moja konsola byla by zbanowana( nie wiem czy jest) i wlacze gre to cos stanie sie z x czy tylko nie bede mogl grac online?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
 

smyk99

Użytkownik
Użytkownik
A jeszcze jedno gdybym kupil orginalna fife 14 to moge grac spokojnie przez livea? Jesli moja konsola byla by zbanowana( nie wiem czy jest) i wlacze gre to cos stanie sie z x czy tylko nie bede mogl grac online?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
Grając zarówno jak na orginałce jak i na piracie szansa na bana jest taka sama. Ban blokuje tylko granie online. Żeby tego bana nie dostać najlepiej mieć LT 3.0, gry wypalone Ihas-em (lub innym ,,czymś" byle by w 100%)
 

nosagi

Świeżak
Świeżak
Ok. A jest jakis tutek jak zrobic z lt 2 lt 3 ? Czy jest to trudne i lepeij samemu nie bawic sie w to?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
 

smyk99

Użytkownik
Użytkownik
Ok. A jest jakis tutek jak zrobic z lt 2 lt 3 ? Czy jest to trudne i lepeij samemu nie bawic sie w to?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
Gdzieś tam na forum jest, a co do opłacalności to:
1. Albo troszkę ryzykujesz i wyciągasz klucz napędu (jest potrzebny do przeróbki): , a potem flash napędu na 3.0: 2. Zanosisz i masz spokój, a nie kosztuje to zbyt wiele.
@EDIT Mówiąc nie zbyt wiele miałem na myśli 30-50 zł, zależy od osoby wykonującej :)
 

nosagi

Świeżak
Świeżak
I jeszcze jedno moje pytanie odnosnie live. Jak mam lt 2.0 to czy moge podlaczyc neta do xa i pobrac z livea w world of tanks i grac bez problemu?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
 
Możesz ale gra wymaga golda.
 

nosagi

Świeżak
Świeżak
Gold jest tani na allegro podobno 1 zl. Na 48 h jest.

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
I jeszcze jedno moje pytanie odnosnie live. Jak mam lt 2.0 to czy moge podlaczyc neta do xa i pobrac z livea w world of tanks i grac bez problemu?

Wysłane z mojego LG-E610 przy użyciu Tapatalka
Lepiej zrobić flash na lt 3.0 i wtedy grać online bez problemów.
 

Do góry Bottom