Świeżak , przeróbka i nagrywanie gier.

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Witam w najbliższym czasie planuję przeróbkę mojego slima na lt+.
Moglibyście mi napisać taką skróconą instrukcję nagrywania gier.
tj. płyta, najlepiej chyba verbatim, nie szkodzi zapytać.
Później jak mam już grę jakim programem i co jest potrzebne do nagrania.
Z góry dzięki , i proszę bez zbędnej agresji :)
 

Gerrard845

Użytkownik
Użytkownik
Przed nagraniem płyty musisz przepuścić obraz przez program abgx, na forum jest gdzie go sciagnac i jak skonfigurować, abgx zainstaluje wszystko co potrzeba, pozniej sciagasz program IMGBurner i jak zainstlalujesz i odpalisz, wkladasz plyte DVD+DL najlepiej Verbatim, i w programie klikasz write image file , wybierasz obraz i wybierasz predkosc nagrywania na 2.4x i nagrywasz ;)
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Przed nagraniem płyty musisz przepuścić obraz przez program abgx, na forum jest gdzie go sciagnac i jak skonfigurować, abgx zainstaluje wszystko co potrzeba, pozniej sciagasz program IMGBurner i jak zainstlalujesz i odpalisz, wkladasz plyte DVD+DL najlepiej Verbatim, i w programie klikasz write image file , wybierasz obraz i wybierasz predkosc nagrywania na 2.4x i nagrywasz ;)
Żaden obraz tylko plik dvd. Jak nagrasz poprzez obraz to xbox tego nie odpali
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo fajnie ,tylko plik DVD i obraz muszą być w tym samym folderze i mieć taką samą nazwę ?
 

Touch!

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Po jaka cholere w ogole bierzesz sie za przerabianie jak nawet plyty nie umiesz nagrac. Piracic tez trzeba umiec, a zeby sie nauczyc wystarczy przejrzec forumowe poradniki: http://xboxforum.pl/iso-f31/nagrywanie-obrazow-iso-windows-4.html
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Płytę umiem nagrać , ale nie jestem tak doświadczonym złodziejem jak Ty.Zadałem jedno pytanie , jeżeli masz tak odpowiadać to wogóle nie odwiedzaj tego tematu.Nawet odpowiedzi użytkowników wyżej są sprzeczne , a przy okazji zadałem pytanie co do tego dvd,w Tym temacie co podałeś nie ma nawet wzmianki o przygotowaniu czystego obrazu do nagrania.Ok temat do zamknięcia.
 

MrDynamite12

Banned
Użytkownik
DVD to plik który ma w sobie zawarte:
1.Nazwę Pliku do którego ma się zastosować
2.Dane o Pojemności Layera(Strony płyty). Która w tym przypadku wynosi 19.ileś tam. Co jest używane przez M$ do wykrywania kopii(Płyty do Xboxa muszą mieć taką samą wielkość Strony).

Dzieki temu nagrasz płytę.

Teraz potrzebujesz Plik ISO z grą. Reszte już chyba wiesz.

Pozdro.
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Płytę umiem nagrać , ale nie jestem tak doświadczonym złodziejem jak Ty.Zadałem jedno pytanie , jeżeli masz tak odpowiadać to wogóle nie odwiedzaj tego tematu.Nawet odpowiedzi użytkowników wyżej są sprzeczne , a przy okazji zadałem pytanie co do tego dvd,w Tym temacie co podałeś nie ma nawet wzmianki o przygotowaniu czystego obrazu do nagrania.Ok temat do zamknięcia.
Tak. Plik dvd. i iso. muszą być w jednym folderze. Rozumiem Twoją złość bo ja też nie umiałem nagrywać, przerabiać i inne tego typu rzeczy robić. Wszystko przychodzi z praktyką.
Ludzię cierpliwości i wyrozumienia rzyczę!!!!
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Ale jak tu mi wjeżdża z takimi tekstami to aż mi się krew buzuje, wszystko już wiem.Szczególne podziękowania dla Laki88.Temat do zamknięcia.
 

Do góry Bottom