Świeżak: Pytania związane z GOLD'em

teurg

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam

Kilka podstawowy pytań – wg. mnie istotnych, na które koledzy/koleżanki bez problemu mogą odpowiedzieć i wyjaśnić w czym rzecz:

1- Gra darmowa pobrana z konta Gold (bo takie posiadam) – działa tak długo jak długo wykupiony jest Gold. Pytanie, czy jak grę pobrałem w np. styczniu i usunąłem w czerwcu – mogę ją ponownie darmowo pobrać (z racji tego ze raz została przypisana do konta…) ? - Czy gra przepada bezpowrotnie?

2- Gra Fifa17 którą dostałem na kartce z kodem… po wpisaniu kodu mogłem pobrać grę.
Pytanie, czy gra została przypisana do mojego konta i gdy ją usunę – zawszę będę mógł ją pobrać czy jest to kod jednorazowego pobrania gry i po skasowaniu gry najzwyczajniej nie ma.

3- Gra pobrana w ramach GOLD ale zapłacona (tylko że w super promocji np. z 200PLN na 99PLN) po wygaśnięciu subskrypcji traktowana jest jak normalna gra, czy taka darmowa (jak w Gold) i nie będzie można w nią grać (bez GOLDA)


Podsumowując czy gra raz pobrana darmowo / lub kupiona i pobrana – jest zawsze przypisywana na konto do powtórnego pobrania czy przepada?

Nazwa tematu nie opisywała problemu, poprawiłem, następnym razem będzie warn. #Jabar
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
1 Pobrać ją możesz ale jak nie będziesz miał golda to w nią nie zagrasz.
2 Gra zostaje na zawsze na koncie do wielokrotnego pobrania.
3 Traktowana jako normalna gra, działa bez golda.
Zostaje wszystko na zawsze. Bez sensu to by było zastanów się sam... jakby miało to znikać.
 

teurg

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
1 Pobrać ją możesz ale jak nie będziesz miał golda to w nią nie zagrasz.
2 Gra zostaje na zawsze na koncie do wielokrotnego pobrania.
3 Traktowana jako normalna gra, działa bez golda.
Zostaje wszystko na zawsze. Bez sensu to by było zastanów się sam... jakby miało to znikać.
Dzieki za odpowiedź -
pytanie urodziło się z prostego powodu
Mam gry:
1- pobrane w ramach FREE z Golda
2- Kupione na Goldzie
3- Wersję pudełkową
4- Wersję z Kartki

tylko "1" - nie były zapłacone
2-3-4 - normalnie zapłacone

Po zalogowaniu na swoje konto: https://account.xbox.com/pl-PL/MyGames/XboxOne
Gry 3 i 4 nie sa wyświetlane - dlatego się pytam czy Fifa 17 z kartki nie przepadnie

- z tego wszystkiego rozumiem, ze po wykorzystaniu kodu FIFA17 - kartkę mogę wyrzucić ponieważ kodu nie można wykorzystać ponownie a grę mogę kiedyś ponownie pobrać
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
No jak pudełkowa może tam być wyświetlana? Skoro licencja jest na płycie a nie cyfrowa....
Kartka jest do wywalenia.
Na tą stronę nie patrz bo od czasu wprowadzenia przez M$ nowego sklepu ona nie działa poprawnie.
 

Do góry Bottom