Synchronizacja czasu, szybkość, rankingi

torawa

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Co się dzieje z Xbox Live na X360 (nie Xbox 1)?

Zegar mi się już późnił ze 3 minuty, dopiero wyłączenie X360 z prądu pomogło. Gry startujące o danej godzinie co do sekundy startowały zgodnie z zegarem na X360 a nie X1 (ta sama gra). Za parę dni zobaczę czy teraz ruszą o czasie. A zegara nie da się ustawić ręcznie.

Kolejna sprawa to powolność ściągania: tester po kablu pokazuje 22-23 Mb/s download, 14-15 Mb/s upload. I to prawda, bo gry lecą po 15-20 Mb/s (gdy na Xbox One te same gry na tym samym kablu dają po 200-300 Mb/s).

No i są "pooowooolne rankingi" - tamten temat nieaktualny, jednak raz na kilkanaście prób reaguje z pół minuty (zamiast ułamek sekundy, wkurza gdy chcę przewinąć 1000 miejsc). Może z tym są powiązane powolne obrazki (niektóre obrazki osiągnięć wcale się nie wyświetlają, inne wchodzą wolno, testowałem różne łącza).
BTW. Dodatkowo Hitman BM (ostatnio z golda) nie chodzi na X360 (bredzi o 60 Hz, inne gry wymagające 60 chodzą, Slim E więc tylko HDMI).
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Kolejna sprawa to powolność ściągania: tester po kablu pokazuje 22-23 Mb/s download, 14-15 Mb/s upload. I to prawda, bo gry lecą po 15-20 Mb/s (gdy na Xbox One te same gry na tym samym kablu dają po 200-300 Mb/s).
Nie widzę tu nic dziwnego, X360 to kula u nogi zysku z niej żadnego zredukowali serwery do takich z patyków i kamienia (dzierżawią od Sony :p), konsola ma 11 lat gier nikt nie wydaje pomijając jakieś fify.
 

Do góry Bottom