System Goal Decision sprawi, że FIFA będzie jeszcze bardziej realistyczna

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Twórcy FIFY nie od dzisiaj stawiają na realizm w swojej produkcji. Z tego powodu w najnowszej odsłonie pojawi się system Goal Decision, który raz na zawsze zakończy kłótnie pod tytułem „ta bramka wpadła, a sędzia jest z Machesteru!”.

Zastosowanie tej technologii w prawdziwym futboli jest niezbędne, ponieważ powiedźmy sobie szczerze – nawet najlepsi arbitrzy potrzebują nowoczesnej pomocy. Jednak już w elektronicznej piłce od EA ten system będzie tylko i wyłącznie bajerem, który pogłębi nasze odczucia. Ciekawostka, którą na pewno doceniają znawcy tematu.

Jak dla mnie poniższy materiał jest cenny z innego powodu – możemy ponownie zerknąć na mały fragment z FIFY 15.

Na zakończenie tylko przypomnę, że wczoraj dowiedzieliśmy się o przedłużeniu umowy Electronic Arts z Premier League, a wcześniej zerknęliśmy na materiały dotyczące emocji i intensywności starć oraz zwinność i sterowania.

FIFA 15 zadebiutuje na rynku pod koniec września.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Carlos48

Świeżak
Świeżak
Fifa 15 bedzie jeszcze mniej dynamiczna... Pewnie bedzie problem zeby to "skipnac", wiec bedzie trzeba patrzec na: ten goal in, cieszynki, mordy zawodnikow jak sie do zmiany szykuja, sprint przez pol boiska po pilke, ktora na aut wypadla (co dla mnie jest najwiekszym absurdem). Fifa 15 bedzie jeszcze bardziej denerwujaca, tak powinno byc w naglowku :)
 

fazarro

Użytkownik
Użytkownik
taa..

będzie jak filmami na polsacie - reklamy przerywane filmem

w tym przypadku replaye przerywane jakąś grą...

polowe ustawiasz na 5 minut, a cały mecz trwa ponad godzinę.
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
Gdyby tylko PES był na licencji to fifa by Ssała.
oczywiście nigdy tak nie będzie bo FIFA nie wyrazi zgody :/
Z roku na rok z fifą coraz gorzej.
 

akak

Użytkownik
Użytkownik
Mi się takie smaczki podobają, sprawiają że FIFA jest coraz bardziej realistyczna, a przecież skipowanie tego nie jest takie trudne, jeśli Ci to przeszkadza ;). PES raczej nie ma szans z Fifą, bez względu na licencje.
 

P.O.D.

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
W tym roku ma, gram w fife 14 na ps4 bo nic innego nie ma... ale to crap...
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Mi się takie smaczki podobają, sprawiają że FIFA jest coraz bardziej realistyczna, a przecież skipowanie tego nie jest takie trudne, jeśli Ci to przeszkadza ;). PES raczej nie ma szans z Fifą, bez względu na licencje.
PES ma co roku szanse tylko ludzie ida na hype i wlasnie *******y takiego typu, ogolnie to na cholere mi to jak animacje bramkarzy sa do **** a czcionki i cyfry na 90% koszulek jakies wymyslone...
 

Carlos48

Świeżak
Świeżak
Mi się takie smaczki podobają, sprawiają że FIFA jest coraz bardziej realistyczna, a przecież skipowanie tego nie jest takie trudne, jeśli Ci to przeszkadza ;). PES raczej nie ma szans z Fifą, bez względu na licencje.
Jest trudne, gdyby bylo proste to bym sie nie czepial. A tak to klikam wszystkie przyciski na padzie, a pilkarz zasuwa przez pol boiska po pilke, ktora wypadla na aut (w ogole ile tu realistyki?), albo zawsze przed zmiana pokazuja z bliska, zawodnikow do zmiany, czasami to sie skipuje, ale zazwyczaj musze patrzec. A to jest bardzo denerwujace jak sie gra z kumplami turniej :)
 

fazarro

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby tylko PES był na licencji to fifa by Ssała.
oczywiście nigdy tak nie będzie bo FIFA nie wyrazi zgody :/
Z roku na rok z fifą coraz gorzej.
ja mam pesa z pełnymi licencjonowanymi składami...
 

Do góry Bottom