System Link KAI

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Zapewne słyszeliście o programiku KAI? Wykorzystuje System Link do grania na konsoli po necie :) Najlepsze, jest to, że nie trzeba mieć LIVE :D czyli działa nawet na zbanowanych konsolach.

Jest tylko jeden problem. Połączyć się możemy tylko z ludźmi z naszego kraju ze względu na ping. Tak więc mało osób jest do gry :-\

Lecz... :) jak ktoś ma ochotę postrzelać się w Gears of War lub pościgać w PGR 4 to zapraszam :) Praktycznie codziennie w godzinach 19 do 22 gram z kolegą właśnie przez KAI :)

Jak chcesz się dołączyć to znajdziesz nas po nickach: Mietafix i dodo333 ;)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

Jak to sie je ? Moge grac i nie dostane banana (Xtreme mam)
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

Nie dostaniesz bo nie łączysz się z LIVE. Nie musisz mieć GOLD LIVE, ani innych pierdół. Grasz ile chcesz i na czym chcesz :D I Achievementy można zdobywać :D

Tu masz stronkę programu: http://www.teamxlink.co.uk/
Tu jest instrukcja obsługi: http://360link.blogspot.com/

2 zasady :D
1. Nie można mieć neostrady!!!
2. Trzeba mieć konsolę podłączoną do komputera.

Zachęcam bo jest to super sprawa :) Działa bezproblemowo i jest proste w obsłudze. Podobno działa nawet headset, ale my używamy GoogleTalk'a do rozmowy i nie ma żadnych lagów.
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

Chyba sie zainteresuje ^^ Konsole od poczatku mam polaczona do kompa (X360--> Komp---> Net mam 2 sieciowki) nie mam neostrady tylko dialog ale mam zmienne ip... ale nie loguje sie tylko router sie loguje za mnie ;p
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

peku napisał:
Chyba sie zainteresuje ^^ Konsole od poczatku mam polaczona do kompa (X360--> Komp---> Net mam 2 sieciowki) nie mam neostrady tylko dialog ale mam zmienne ip... ale nie loguje sie tylko router sie loguje za mnie ;p
Ogarniaj, ogarniaj :D Jak zimaginujesz to zapraszam do gry. Dziś mamy zamiar się postrzelać w Gears of War ;)
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

Cholera mam neo;/nic sie nie da z tym zrobic??
 

mietafix

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

misiek8 napisał:
Cholera mam neo;/nic sie nie da z tym zrobic??
Sprobuj, moze sie uda Ci uzystkac poprawne pingi :)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

:D mam juz przekierowane porty :D juz zalogowany do kai i co teraz :p heh ?? DODO prosze napsiz mi twoje gg na pw plz
 

mietafix

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

peku napisał:
:D mam juz przekierowane porty :D juz zalogowany do kai i co teraz :p heh ?? DODO prosze napsiz mi twoje gg na pw plz
ok to teraz uruchom kai, wlacz konsole, uruchom gre z system linkiem, wybierz opcje multiplayer, system link, a nastepnie wyszukaj gry. Teraz, w kai wcisnij ikonke lupy, a potem z rzedu nizej ikone katalogu, powinienes zobaczyc czy wykrylo Ci konsole :)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

a co jak mi sie konsola zaloguje do live jakos i banan zlapie ;( ?
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

a jak uruchomic gre z system linkiem Oo ?

uruchomilem pgr3 cos tam dalem system link... no i create game bo jak dalem found to nic nie znalazl... teraz jestem na lobby
 

mietafix

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

na found nic nie znajdziesz dopoki nie podlaczysz sie do ktores areny w kai, chodzi o to z joinem na poczatku, zeby kai znalazl Twoja konsole :)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

daj mi metafix twoje gg prosze bo na forum sie nie dogadamy :p

albo napisz 4968174
 

mietafix

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

do gry potrzebujesz drugiej osoby, ktora podlaczy sie do Ciebie...
To nie dziala tak jak live, tylko jak hamachi :)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

domyslam sie ze jak hamachi... :] ma ktos pgr3 ? zeby ztestowac albo jezeli sieda to burnout paradise ?
 

mietafix

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

pgr3 mozna wieczorkiem sprawdzic, natomiast bp nie ma system linka :)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

oł kej... to prosze podaj gg to sie umowimy... albo napisz do mnie
 

misiek8

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

Chetnych do Gearsow i innych gier na Kai'u szukam-pisac pa priva!
dobrze byloby jakby ktos zaznajomiony z Kai sie odezwal,bo nie wiem czy mam wszystko dobrze skonfigurowane,bo nie mam jak sprobowac;/
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

jak moge dolaczyc do gry jak znalazłem hosta??
bo wlazlem w kai i siedze na tym a w grze nie znajduje mi serwera :/
 

mietafix

Użytkownik
Użytkownik
Odp: System Link KAI

ok. zainteresowanych zapraszam na kai. Pokoj w Gearsach o nazwie Polska
 

Do góry Bottom