System LINK nie działa :c

dabi123

Użytkownik
Użytkownik
Witam.
Mam problem z systemem link. Wszystko jest ok oprócz UPNP STATUS.
Jest napisane UPNP ENABLED ROUTER NOT FOUND. Xbox podłączony kablem, nie pod wifi.



Z góry dziękuję za pomoc :)
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Sądząc po tym co pisz eto coś z routerem. Może nie udostępniło się połączenie i jest tylko lokalne. A masz wifi? Jak masz to spróbuj przesz wifi .
 

dabi123

Użytkownik
Użytkownik
Dobrze.... Tylko jestem swiezy w rgh.. Mam go dopiero od wtorku... Moglbys mi napisac jak polaczyc sie przez wifi ?
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Tak jak się łączysz przez kabel tylko zamiast kabla wybierasz wifi i szukasz. A tok w ogóle to masz wifi w konsoli?
 

dabi123

Użytkownik
Użytkownik
Tak mam... Tylko ze mam to zrobic we fsd czy w oryginalnym dashu ? ;)
 

DaJkamieniA

Użytkownik
Użytkownik
Obojętnie, tylko nwm czy przez FSD się da. Ja widziałem tylko w oryginalnym.
 

dabi123

Użytkownik
Użytkownik
Połączyłem przez wifi.... Jednak dalej to samo... W ustawieniach rutera (mam liveboxa 2 od orange) mam ustawione włącz upnp... Próbowałem już wiele ustawień na ruterze i odblokowałem porty i w xboksie wszystko jest pass oprócz właśnie upnp.

Macie może jakieś rozwiązania... Bo ja juz opadam z sił... Przeszukałem internet,fora i nic nie znalazłem :/

Jednak poszukując za rozwiązaniem natknąłem się na takie cuś... A mianowicie jak daje środkowy przycisk na padzie to ten napis system link jest na szaro... On udostępnia się dopiero gry jestem w grze obsługującą system link??? Niektórzy piszą ,że też mają UPNP ENABLED ROUTER NOT FOUND i wszystko działa... Pobieram więc F1 2013 Sprawdzę czy będzie działać... Jeśli tak to spoko , a jak nie to dalej rozwiązania będę szukał

Alert -=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

 

Pixel

Pomocnik
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
A mianowicie jak daje środkowy przycisk na padzie to ten napis system link jest na szaro... On udostępnia się dopiero gry jestem w grze obsługującą system link???
Dokładnie tak. Po włączeniu gry i naciśnięciu GUIDE będziesz mógł wejść w to a następnie wybrać "pokój". Co do tego UPNP ENABLED ROUTER NOT FOUND to również tak mam a wszystko działa.
 

dabi123

Użytkownik
Użytkownik
A to fajnie ;) Dziękuję wszystkim... Ale jeszcze tematu nie zamykam ;D
 

Do góry Bottom