System plikow...

baqubak

Użytkownik
Użytkownik
Czy oryginalne gry typu NTSC działają normalnie na konsoli we wersji PAL. Kiedyś na innym forum czytałem, że jakiś typ miał oryginalna grę(NTSC) i mu chodziła na konsoli PAL.

I 2gie pytanko jak poznać grę Free region ?
 

swiniolak

Użytkownik
Użytkownik
Gry NTSC nawet oryginalne nie chodza na konsolach w wersji PAL. Zeby sprawdzic czy gra jest region free to w przypadku oryginalu bedzie napisane na opakowaniu a jesli to pirat to sprawdz obraz lub juz wypalona gre programem abgx360 i bedziesz wiedzial czy jest RF czy ma jakis konkretny region. pzdr
 

ms_crew

Użytkownik
Użytkownik
swiniolak troche zle napisales. Gry NTSC chodza na konsoli PAL po warunkiem ze sa REGION FREE :)
 

baqubak

Użytkownik
Użytkownik
oooooooooooooooo to takie buty :p, dzięki za info :)

(i jeszcze taka mała głupia prośba :D, gdzie to pisze na opakowaniu(lokalizacja) )
 

tyra96

Użytkownik
Użytkownik
Chyba da się spaczować z NTSC na PAL
 
S

Sobota

Guest
baqubak w prawym górnym rogu z przodu pudełka :) pod Xbox Live :D
 

KoDeR

Użytkownik
Użytkownik
Trochę mylący tytuł, bo NTSC czy PAL nie są systemami plików.
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
baqubak w prawym górnym rogu z przodu pudełka :) pod Xbox Live :D
Jesteś pewien?

Z tego co wiem to będzie napisane albo Pal albo Ntsc a w necie można sobie sprawdzić, które gry są Region Free a które nie...

@Tyra96:

Nie da się już na nowych konsolach z nowymi grami
 
S

Sobota

Guest
Jesteś pewien?

Z tego co wiem to będzie napisane albo Pal albo Ntsc a w necie można sobie sprawdzić, które gry są Region Free a które nie...
Tak jestem pewien. W prawym górnym rogu jest oznaczenie czy PAL czy NTSC
 

Pablooo88

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
No właśnie. Ale nie ma, że jest Region Free
 
S

Sobota

Guest
No tak ;) nie zrozumieliśmy się . Nigdy się jeszcze nie spotkałem, żeby było napisane region free :D
 

Do góry Bottom