SystemUpdate.2.0.12611+Avatar FREE transfer chomikuj.pl

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
to jest dash pod kinect?
 

darmon

Użytkownik
Użytkownik
tak
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Witam
Xbox 360 elite jasper przerobiony (nie wiem jaki rodzaj przeróbki), nie łączę się z Live (nie mam bana, ale po prostu unikam problemów)

Jutro mam zamiar jechać po Kinecta. Mam kilka pytań:

1.Jaki dash trzeba wgrać pod Kinecta?

2.Czy jak wgram dash pod Kinecta to będą mi chodziły piraty?

3.Czy mogę dostać bana offline (szkoda by było bo mam dysk)?

Proszę o pomoc.

Pozdrawiam
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Jaka jest różnica między odpaleniem zamieszczonego tutaj dasha a tym z płytki z bulletstorm ? I do jakich gier ten dash dodaje Ap 2.5, tylko do COD:BO i COD:MW 2 ?
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Jaka jest różnica między odpaleniem zamieszczonego tutaj dasha a tym z płytki z bulletstorm ? I do jakich gier ten dash dodaje Ap 2.5, tylko do COD:BO i COD:MW 2 ?
Ten nie dodaje wogóle ... Dash 2.0.12625.0 dodaje Ap2.5 do CoD'a BO, MW2 i Halo Reach
 

DKT_50

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dzięki wielkie !:)
 

Evill

Użytkownik
Użytkownik
Czyli na tym dashu spokojnie mi bulletstorm pójdzie ?
 

peejay71

Świeżak
Świeżak
dzięki za plik - lifesavers! :)
 

Grzesiek153

Świeżak
Świeżak
Będzie działał Black Ops jak wgram tego dasha?? bo MW2 dziala bez problemu.

Lipa nawet mi nic nie wykrywa. Moze dlatego że mam nowszego dasha - 2.0.12625. Słyszałem ze nie mozna wgrac starszego dasha ale nie wiem czy to prawda.
 

pFKablos

Banned
Użytkownik
Siemanko,
Mam taki problem z nowym Dashem.
Nagrałem na Pendrive wkładam do konsoli i nic... włączam ją z Pendrivem włożonym do USB i też nic nie czyta.
Muszę jeszcze powiedzieć, że raz mi się tak jakby trochę zaktualizował Dash z płytki z grą, ale teraz nie chcę się zaktualizować do końca. Wkładam Crysisa 2 i pyta czy chcę zaktualizować, daję "Tak", przeladowuje konsolę i podczas aktualizacji wywala mi błąd, no i tak jak wspominał nie odczytuje mi niczego z Pendriva.
Co robić?
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom