Szare pasy na ekranie TV i konsola się zawiesza.

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ZaQ373

Świeżak
Świeżak
Witam.

Xboxa mam od ok. 2 lat, nigdy nie miałem z nim problemów aż do dzisiejszego dnia ;p. Mój problem polega na tym że dzisiaj rano odpaliłem sobie CoDa i po ok. 20 minutach gry na multi na ekranie telewizora pokazały się pionowe przerywane szare linie a konsola się zawiesiła, tzn. nie mogłem nic zrobić padem tylko musiałem ją wyłączyć i włączyć przyciskiem. Po ponownym uruchomieniu sytuacja powtórzyła się jednak tym razem po ok. 5 minutach. Konsola nie jest przerabiana, napewno nie była przegrzana, sprawdziłem czy kable są dobrze podpięte, nie mam pomysłu co może być przyczyną tego problemu. Czy istnieje możliwość że to nie wina konsoli tylko TV ( bo prawdę mówiąc to jest on troche stary, ale też do tej pory nie sprawiał kłopotów) ? Proszę o jakieś sugestie i propozycje co mógłbym zrobić.


~ Z góry thx, ZaQ ^
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
nie jest to wina TV skoro konsola się zawiesiła, niby jak by się to miało stać przez telewizor ?
myślę, że konsola w niedługim czasie do piachu ale podaj jeszcze datę produkcji żeby powiedzieć coś więcej (MFR Date z tyłu konsoli)
 

ZaQ373

Świeżak
Świeżak
2008-03-17 to jest to MFR Date

Kurde no nie wyrzucę konsoli jeżeli nie wiem co jest z nią nie tak. Miałem nadzieję że osoby z forum spotkały się z takim problemem. Przed chwilą grałem to problem się powtórzył i niestety nie mam zielonego pojęcia WTF. Konsoli nie ruszałem z miejsca nigdy nie miałem z nią problemu żadnego i ogólnie dbam o tego xboxa w miarę możliwości. Byłbym wdzięczny za jakąkolwiek sugestie z czym to może być związane. Może tylko jakaś część się zepsuła albo coś wewnątrz się poluzowało. Bo niebardzo mi się widzi kupować nowego x'a ;/
 

zOnk31

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Świeżak
po 1. dostałeś odpowiedź - Twoja konsola pada i tak czy siak i tak ją będziesz musiał wyrzucić. Są ludzie na tym forum którzy skupują uszkodzone konsole, załóż wątek w odpowiednim dziale i czym prędzej ją sprzedasz tym więcej zarobisz
po 2. używaj edycji postów, nie pisz jednego pod drugim
temat zamykam
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom