Szef Xboksa po raz kolejny podlizuje się konkurencji

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Phil Spencer nie bawi się w twardą wojnę ze swoją największą konkurencją. Już nie raz rozdawał wyrazy uznania zarówno Sony jak i Nintendo. W wywiadzie, które przeprowadziło z nim Gamertag Radio, ponownie chwali rywali za to co pokazali na targach E3.

Spencer pochwalił Nintendo przede wszystkim za dużo ilość własnych marek, bohaterów czy dystans z jakim podchodzą do samych siebie. Jeśli chodzi o Sony, to pozwólcie, że zacytuję jego słowa:

Myślę, że Sony miało przyjemny show. Było tam dużo zawartości. Mieli gry, mieli pokaz swojego wideo, pokazali kilka różnych urządzeń. Wydaje mi się, że wykonali świetną robotę pokazując gry i to kiedy pojawią się na rynku. To dobry czas by być graczem. My spędziliśmy dziewięćdziesiąt minut na grach. Naprawdę skupiliśmy się na tym co będzie w 2014 roku. Na platformach Sony i Nintendo będzie wiele świetnych gier. To po prostu super czasy dla graczy. Konkurencja jest świetna. Nie ma co do tego wątpliwości. Jest także dobra dla nas. Stale podnosi poprzeczkę.
Podoba mi się takie podejście Microsoftu. Na wojnie i poniżaniu konkurencji jeszcze nikt dobrze nie wyszedł, o czym w przeszłości przekonało się zarówno Sony, jak i Microsoft. W czasach nieustanego konfliktu między uzbrojonymi w swoje ukochane maszynki fanbojami, słowa szefa dywizji Xboksa wydają się po raz kolejny łagodzić odwieczny spór.​

 

TheOFF

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
No i tak powinno być zawsze - bez zbędnego biadolenia i przekomarzania się.
Ciekawe czy doczekamy się kiedyś fuzji wszystkich trzech firm...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Trochę śmieszne jest chwalenie Ninitendo za to, że mają dużo własnych gier.. Jak przecież wszyscy giganci branży komputerowej nie chcą wypuszczać gry na ninitendo wiiU w tym właśnie Microsoft (rzekomo stał na drodze).. Więc jakoś Ninitendo musi się ratować własnymi produkcjami by ta konsola miała w ogóle jakieś prawa bytu w branży konsol..
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Mógł od razu się przyznać do małej porażki na E3, ale woli ten temat obejść okrężną drogą. Dla mnie pokaz Sony był trochę lepszy jeśli chodzi o zawartość gier.
 

o M a c z 0 S

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A dla mnie M$ był lepszy kwestia gustu i tego kto co lubi
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Pokaz M$ nie był tragiczny. Nie gadali na okrągło TV, TV i inne funkcje XO.. Więc pod tym względem był jak najbardziej znośny.
 

Cronos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ma normalne podejście. Czasy są rzeczywiście fajne, jako gracze mamy w co pograć i na czym, jest wybór. Też tak podchodzę, nie jest dla mnie najważniejsze jakie logo jest na obudowie konsoli.
 

BE_Mroku_256

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Moim zdaniem pokaz Sony byl lepszy. W sieci bylo duzo, ze M$ pokaze sporo ciekawych gier a co z tego wyszedlo ? Nic
 

Do góry Bottom