Szukam auta dla Stevie'go!

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Dostałem sms'a : "There's an Intruder near the Liberty Transport Authority building in Rotterdam Hill" (mogą być literówki bo słabo widzę te sms'y).Na mms'e jest czarny samochód i widać wielką kulę. Przeleciałem helikopterem i widziałem jedną kulę tylko w jakimś tam parku. Przejechałem w około i nie mogę znaleźć tego auta, może ktoś mi pomóc i dać namiar na niego?
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

ja poszukuje samochodu przy opuszczonym burgershocie to jest 10 auto o ile sie nie myle
 

habek01

Świeżak
Świeżak
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

To może sie przydać ;)http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map Część samochodów jest już zaznaczona a jeśli nie to chociaż można zacieśnić za pomocą mapki obszar poszukiwań :)

szyna55 napisał:
ja poszukuje samochodu przy opuszczonym burgershocie to jest 10 auto o ile sie nie myle
Numerowanie samochodów nic nie daje. Miałem taka sytuacje, że musiałem kilka razy powrócić do tego samego save'a.Po każdym wczytaniu dostawałem od Steva smsa ale za każdym razem był inny samochód.
 

Herki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

ja nei mgoe dostać od niego tego ******** smsa ;/ ;/ ;/
 

szyna55

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

Herki napisał:
ja nei mgoe dostać od niego tego ******** smsa ;/ ;/ ;/
ja zawsze robilem tak ze jak dalem samochod do garazu jechałem do domu zapisac gre i od razu mi przysyłał sms
 
B

basa

Guest
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

Jak nawiazac kontakt ze steavem zeby przesylal te smsy ?
 

SnoopX360

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

wlasnie u mnie to samo nia dotsaje zednego esa :'(
 
B

basa

Guest
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

Przeczytalem wlasnie na zachodnim forum ze Stevie skontaktuje sie po zrobieniu wszystkich misji Egzotic Exports dla Bruciego.
 

habek01

Świeżak
Świeżak
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

basa napisał:
Przeczytalem wlasnie na zachodnim forum ze Stevie skontaktuje sie po zrobieniu wszystkich misji Egzotic Exports dla Bruciego.
To raczej nie prawda... Ja nie robiłem żadnych misji Egzotic Export a Stevie odezwał sie do mnie. Nie pamiętam kiedy to dokładnie było ale robiłem wtedy misje dla Puckiego.Zadzwonił do mnie Brucie i powiedział,że dał mój numer swojemu kumplowi który sie do mnie odezwie i po chwili dostałem smsa od Steviego
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

Dokładnie ja też dostałem po skończeniu jakiejś misji dla Packie'go. Po prostu grajcie i sam się zgłosi.

Szukam teraz Comet'a koło jakiegoś clubu golfowego, ale nie tego koło 1 mieszkania co zostało spalone,ma ktoś namiar? Gdzie jest klub golfowy?
 

Bełek

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

http://grandtheftauto.ign.com/maps/1/Liberty-City-Map

Apropos komety koło klubu golfowego to wpisz sobie "Comet" w wyszukiwarce na w/w mapce, zaznacz "Vehicles" i daj "Go".
 

mdhlodz

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

O wielkie dzięki, teraz to już nie będzie męczarnia, Pozdrowienia.
 

Furson

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Szukam auta dla Stevie'go!

ludzie jakbyscie kupili oryginala to by nie bylo problemu, bo w pudelku jest mapka na ktorej sa zaznaczone wszystkie dzielnice i ulice. stevie przewaznie podaje dzielnice i ulice gdzie samochod stoi... czasem jak nie poda ulicy konkretnie to juz raczej na mape wczesniej podanej trzeba zajrzec ;]

PS. dostarczylem wszystkie 30 aut i powiem wam ze za malo za to % dają gry bo tylko 2 :(
ale to i tak zajebiscie duzo w porownaniu do liczby procent otrzymanej za 200 golebii- uwaga CALE 2 % !!!
totalny absurd za pare ladnych godzin( ja gralem 4 dni po 1.5 h dziennie) jezdzenia po miescie i zestrzeliwania golebii.... no chyba ze jara was achievement ;)
 

Do góry Bottom