szukam brutalnych gier

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

henk352

Użytkownik
Użytkownik
Szukam brutalnych gier na x360 , coś w stylu Resident Evil 5, narazie znalazłem tylko Condemned 2, jakie gry są jeszcze ciekawe najlepiej jakby były na 2 pady ale nie muszą.
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
Soldier of Fortune?
 

szushi

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
zagraj sobie w Ninja Gaiden II :p
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
resident evil nie jest gra brutalna:)....do gier brutalnych mozna bylo zaliczac smialo gry typu munhunt ( jakos tak sie pisze)....gta seria i tego typu.....natomiast na xbox360 pod takie gry gdzie krew sie leje litrami i sa fajne tzw egzekucje to smialo mozna zaliczyc ninja gaiden 2 i beowulf ( tez chyba tak sie pisze)
 

henk352

Użytkownik
Użytkownik
resident evil nie jest gra brutalna:)....do gier brutalnych mozna bylo zaliczac smialo gry typu munhunt ( jakos tak sie pisze)....gta seria i tego typu.....natomiast na xbox360 pod takie gry gdzie krew sie leje litrami i sa fajne tzw egzekucje to smialo mozna zaliczyc ninja gaiden 2 i beowulf ( tez chyba tak sie pisze)
ta jasne chyba nigdy nei grałeś w resident evil 5, brutalna gra dla mnie to np. gow,gow2, resident evil 5 czyli coś takiego SURVIVAL-HORROR, gta 4 napewno nie jest 'grą brutalną'.
 

berciol1990

Użytkownik
Użytkownik
dead rising?
 

henk352

Użytkownik
Użytkownik
co jeszcze ; ) ?
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Hm a dla mnie brutalna jest WWE vs. Smackdown Raw 2009 :) Bo jesli tam sie mozna naparzac drabinami, stołami i innymi, to ta gra przyjazna nie jest :)
 

Just_win_baby

Użytkownik
Użytkownik
Idąc tym tokiem to można dopisać Blitz - The League, ale to już raczej dla fanów FA:)
 

Agron95

Użytkownik
Użytkownik
Moim zdaniem brutalnymi grami są GoW2(nikt mi nie wmówi że rościanie wrogów piłą mechaniczną na pół nie jest brutalne) i WWE Smackdown vs. Raw 2007/8/9
 

fiolek

Użytkownik
Użytkownik
Dead Space i Conan
 

APP

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie DEAD SPACE. Takiej masakry juz dawno nie widzialem. I do tego archivy za ilosc odcietych konczyn. MIOOOOOOD
 

STARKILLER22

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Może sie powtarzam ale DEAD SPACE
 

Tamad

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Gearsy 1, 2
 

maggot6688

Użytkownik
Użytkownik
Nikt jeszcze nie wymienił - Fallout 3 ;)
 

Spychu

Użytkownik
Użytkownik
Left 4 Dead, GoW 1 2, Dead Space, Dark Sector.
 

kmiler99999

Użytkownik
Użytkownik
dead rising, jest nawet osiągniecie aby zabić 60000 zombie
 

solek97544

Użytkownik
Użytkownik
ninja gaiden 2
 

RodriquEPOLANDXBL

Użytkownik
Użytkownik
DEAD SPACE !! I JESZCZE RAZ DEAD SPACE ;)

bardzoooo brutalna :) odrywanie konczyn przecinanie przeciwnika w pół !!

ta gra wymiata ;)

produkcja EA games ;) ale naprawde warto jak dla mnie nr. 1 w tej katgorii
 

Fasto

Banned
Użytkownik
jak by był na xbox 360 Manhunt 2 to bym ci go polecił.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom