szukam brutalnych gier

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

<AssassiN>

Użytkownik
Użytkownik
Ja pewnoscia polecam gre PROTOTYPE, gralem u kumpla i tam krew leje sie litrami.
 

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl
1. manhunt
2. mortal kombat
3. GTA
4. tetris :D
 

PioSza

Użytkownik
Użytkownik
X-Men Wolverine (podkładanie głowy pilota samolotu pod śmigło robi wrażenie)
 

sheriffxPL

Użytkownik
Użytkownik
lejąca się krew nie jest wyznacznikiem brutalności a przynajmniej najważniejszym, gra brutalną jest wtedy kiedy mamy możliwość eliminacji przeciwników na tuziny sposobów . a ktoś zapomniał o Gears of War 2 . tam to dopiero z piłą można naciachać .
 

liroy_ek

Użytkownik
Użytkownik
Fallout jest brutalny :) Lepek ladnie sie rozpryskuje, cialo mozna sobie rozczlonkowac i fajnie maluje sie sciany krwia :D W condemned 2 bylo pare motywow brutalnych. Ogladanie zwlok itp .
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Viking:Battle of Asgrad jest całkiem brutalna można przeciwnikom odcinac głowy ręce przecinać ludzi na pol itd.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Fallout 3 według i Codemned jest bardziej brutalny niż Vikinga, gdyż są utrzymane w zimniejszych barwach co sprawia, że "efekt brutalności" lepiej wygląda :DD. Oczywiście nie zapominajmy o GTA.
 

Raps

Użytkownik
Użytkownik
Zdecydowanie można polecić X-men origins: Wolverine w wersji Caged Edition. Nasz bohater posiada "system zniszczeń" całego ciała. Gdy wyłapie mocno obrażeń wystają żebra, leje się krew. Do tego można zabijać na różne sposoby przeciwników, nadziewać ich na pal, podpalać, zrzucać z przepaści, a ten motyw z helikopterem jest niezły, ale nie ma to jak zabić przeciwnika jego własną bronią albo przeciąć na pół ostrzami Wolverine'a. Nieraz grając w Wolverine we wspomnianą edycję, aż się dziwiłem że ta gra jest tak brutalna(a później okazało się, że miałem tą bardzo brutalną edycję).
 

funuman

Banned
Użytkownik
To co dzieje się w grze prototype to z pewnością jest największa masakra wśród gier na xboxa. Sama krew, latające ciała w ilości po 20 naraz.
 

swiatek94

Użytkownik
Użytkownik
Moje typy to : (oczywiście te w które grałem ; ] )

Prototype
X-Men : Wolverine
GTA
 

TaZz639

Użytkownik
Użytkownik
Gdyby gears of war 2 miało by na celu bycie brutalną grą to by spełniło swoją rolę np. kilkanaście sposobów egzekucji, odlatujące głowy, latające flaki i oczywiście rozcinanie piła, ale gra ma być strzelanką, więc nie kładzie się nacisku na te egzekucje tylko są one takim dodatkiem
 

Staroch

Użytkownik
Użytkownik
Prototype , X-men origins wolverine. a z takich typu walki to UFC 2009 , WWE RAW vs Smackdown 2009.
 

t0mi

Świeżak
Świeżak
Gdyby gears of war 2 miało by na celu bycie brutalną grą to by spełniło swoją rolę np. kilkanaście sposobów egzekucji, odlatujące głowy, latające flaki i oczywiście rozcinanie piła, ale gra ma być strzelanką, więc nie kładzie się nacisku na te egzekucje tylko są one takim dodatkiem
zależy kto jak rozumie wyrażenie "brutalna gra" :) Jakbyś miał gre SMERFY i papa smerf mógłby DODATKOWO kosić wszystkich piłą, to dałbyś dziecku taką gre? no bo przecież Twoim zdaniem to tylko dodatkowa rzecz, a gra nie jest sama w sobie brutalna :)
to wszystko zalezy od gracza jak bedzie grać, mozesz równie dobrze non stop wszystkich ciąć piłą i wtedy masz brutalność non stop :D


kto ma PS3 niech zagra w forbidden Siren New Translation :D szkoda ze tego tytułu nie ma na x'a :D
 

Hakerpawel

Użytkownik
Użytkownik
Gears of War Ale pierwsza część, to był typowy Sh, a 2 częśc to taka Arcade. Dead Space, Dead Rising, poszukaj w tych starszych, kiedyś były takie gry że strach do nich podejść, teraz wszystko target 12+ ;)
 

CwK Bialy

Banned
Użytkownik
Brutalne gry? Ninja Gaiden II, Prototype, X-men, Afro Samuraj...
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Condemned 2,wspomniany już Ninja Gaiden 2, w jakimś sensie każdy shooter jest brutalny. Nie każdy może jest straszny ale brutalny tak. GTA4 też jest brutalne.
 

yaqub

Banned
Użytkownik
Ja bym szukał takich jak Codemned bardziej, zeby byly mroczne (jak rafal mroczek :)) i brutalne, ale nie takie cos sie krew leje tylko takie zeby były przerazajace :)
 

chomik001

Użytkownik
Użytkownik
Mass effect jak ściągniesz lub kupisz to biersz bez zastanowienia po polsku z polskim dabingiem oraz 18+ taqm masz takie teksty ........... i możliwości każdego skopania oraz wyzywania nawet radzie ;p oglądnijcie se na youtube "teksty mass effect " :D:D:D
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
W mass effect teksty aż takie złe nie są ale brutalne momenty w grze są.
 

cage900

Banned
Użytkownik
Mass effect jak ściągniesz lub kupisz to biersz bez zastanowienia po polsku z polskim dabingiem oraz 18+ taqm masz takie teksty ........... i możliwości każdego skopania oraz wyzywania nawet radzie ;p oglądnijcie se na youtube "teksty mass effect " :D:D:D

jaka to jest wersja? bo sciagnąłem na x'a ale tylko napisy sa PL
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom