[Szukam] XBL z Krakowa ;)

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
witam Was. Mam nietypową prośbę raczej, do ludzi mieszkających w Krakowie. Otóż szukam kogoś kto ma choćby nieprzerobionego X360 - albo przerobionego, ale podłączonego do Live. Chodzi o prostą rzecz, tj zaktualizowanie sobie GT i przy okazji ściągniecia sobie dodatku ( raczej: strój kurczaka do Fable II bo przez niego nie mogę wycisnąć calaka ;) ). Ja nie mam dostępu do routera, wogóle - do internetu, więc tu jest u mnie problem. Cała sytuacja zajmie parę minut a w zamian mogę się odwdzięczyć jakąś przysługą, piwkiem czy czymkolwiek innym w granicach rozsądku ;)
Proszę Was Krakusy o pomoc ^^

ps - temat zamieszczam tu, bo ludzi posiadających dostęp do reszty działów - a będących z Krk nie widziałem za wiele, to tylko chwilowe.
 

Lionix

Użytkownik
Użytkownik
atego posta jak napisałeś, przez toster? ;p koledzy też neta nie mają?
 

AiZo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No tego akurat piszę z mobilnego iPlusa matki. Stacjonarnego aktualnie nie mam przez miesiąc - zmiana operatora i miesiąc czekania. Oczywiście, że znajomi internet mają, ale nie chcę podłączać swojego X360 bo mam przerobionego - od czasu przeróbki nie był podłączany, a znajomi jak mają xboxy - tak też niepodłączane. A tu prosta sprawa: użycie tylko dysku twardego na konsoli podłączonej. Tylko gdyby ktoś taką miał :)
 

Do góry Bottom