Szybkie pytanie odnośnie spoofa napędu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Panowie ręce mi opadają...Mam konsole z połowy 2009 roku, z napędem Benq z lutego 2008. Człowiek który mi ją przyniósł nie wie czy był robiony spoof czy nie. Konsola zawiesiła się standardowo na aktualizacji z F1 2011, naprawiłem to i dokończyłem aktualizacje z pena. Po aktualizacji standardowo wywaliło przeróbkę, ale tu gwóźdź w tyłku się pojawił bo konsola nie czyta także oryginalny gier(komunikat PLAY DVD).

Próbowałem wgrywać oryginalny f/w benq (stock) jak i LT+ 2.0 ale to nic nie daje, ten sam problem z odczytem płyt. Wsadziłem do tej konsoli inny napęd Benq z poprawnym kluczem i to samo...

Podejrzewam że benq to nie jest oryginalny napęd i był tam liteon, zatem wsadziłem dzisiaj tam liteona v1 83850c z poprawnym kluczem i też nie czyta.

teraz moje pytanie odnośnie spoofa, czy przy nowym dashu 13604 spoof działa...i drugie pytanie, czy w tej konsoli jeśli oryginalny napęd był liteon, to musze wsadzić dokładnie taki sam model czy każdy liteon powinien działać ?
 

KamileQ

Banned
Użytkownik
Klucz na pewno dobry?

Sent from my X8 using Tapatalk :)
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
a tego litka z jakim softem wgrales? 83850c czy 02510c? Bo powinienies ten drugi
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Klucz na pewno dobry?

Sent from my X8 using Tapatalk :)
Tak klucz napędu jest okey.

Co do liteona, to wrzuciłem klucz z Benq do lt+2.0 dla liteona to flesh'nołem do napędu i próbowałem odpalić. nic.



Hm..może po updejcie nowego dasha się naprawi ?
 

bgszef!

Użytkownik
Użytkownik
jako source daj orig-02510C-1c000, target LTPlus-025-v2.0. w manual spoof wpisz swoj klucz i bedzie gralo
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom