tajemnica padajacych xboxow!

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
chyba do tej subfory pasuje ten artykul. po zapoznaniu sie z nim, nie dziwie ze m.in mi sie xbox zryl...ogarnijcie

http://www.valhalla.pl/news7825-Microsoft---tajemnica-padajacych-Xboxow.html
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: tajemnica padajacych xboxow!

Owszem, to jest prawdopodobne, jednak nie traktowal bym tego jako fakty, tylko plotki.

Nie jest duzym problemem udawac osobe testujaca x'y (potrzebne sa tylko odpowiednie informacje), wiec smiesza mnie kretyni mowiacy cos w stylu "niepodwazalny fakt ze Ms jest do dup*"

JEZELI okazaloby sie to prawda (co jest prawdopodobne, jednak moim zdaniem w troszke innej wersji niz tam przedstawiono, jak dla mnie to troszke przesadzili), to zeczywiscie nie bylo zbyt mile, ale czy az takie zle dla nas?
Wszak w zamian za to mamy 3 letni serwis, ktory najczesciej jest realizowany blyskawicznie.
A dzieki temu nasza ulubiona konsola ma swietna pozycje na rynku.

A ci co przerabiaja swoje konsole nie maja prawa sie wypowiadac i marudzic :p
 

Kabosh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: tajemnica padajacych xboxow!

co twoim zdaniem jest przesadzone? tzn w sensie, że z czym myslisz ze moze byc zmyslone.
 

Matys

Świeżak
Świeżak
Odp: tajemnica padajacych xboxow!

JA bym tam wolał by żeby było jak PS3 grasz 7 godzin i nic a tu po siedmi godzinach z x'a się robi kaloryfer wybacz stary ale myśle że to o czym mówią w artykule to prawda
a dlaczego bo wystarczy wejść na forum x'a i wejść do działu pomoc i już wiesz że wadliwych osobników jest dużo i że to norma dla xmaniaka dla mnie nie ale ciesze się że serwis jest dobry to pochwalam
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: tajemnica padajacych xboxow!

wejdź na forum ps3 do działu pomoc ;)
 
P

Piri001

Guest
Odp: tajemnica padajacych xboxow!

Wedlug mnie jakis koles naslany z Sony daje teksty ze X sa da dup. i sugeruje nam w posredni sposob aby kupic Psiaka 3 . Ot cala tajemnica . Poczekali , zobaczyli co sie psuje , naslali kolesia ktory profesjonalnym technicznym jezykiem cos pogadal i kazdy wierzy .
 

Piki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: tajemnica padajacych xboxow!

Zgadzam się z Piri001. Moim zdaniem bardzo prawdopodobne, bo jeśli PS3 jak na razie wypada gorzej w grach to musi nadrabiać tego typu plotkami.

Faktem może być, że Microsoft wydał konsolę szybko (w rezultacie awaryjną), by wyprzedzić Sony. Ale MS ciągle ulepsza konsole i dąży to bezawaryjności (co idzie im dość wolno, ale cóż). Mam tutaj na myśli ten jakiś nowy system chłodzenia, z którym konsole są rzekomo mniej awaryjne od tych starszych...
 

Do góry Bottom