Tajniki FIFA 13 na najnowszych screenach

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najświeższe obrazki z FIFA 13 pokazują coś więcej niż tylko ujęcia meczowe.



Pachnące jeszcze nowością obrazki z FIFA 13, tegorocznej odsłony najlepszej serii piłkarskiej, prezentują coś więcej niż tylko starannie dobrane i upiększone dynamiczne ujęcia ze spotkań. Tym razem można na nich zobaczyć chociażby tryb kariery i rozgrywane w nim mecze międzynarodowe a także screen z nowego trybu sztuczek zręcznościowych:

























 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
Troche małe te obrazki, ale gra wygląda dobrze. Czytałem o usprawnieniach na gry-online i wygląda na to że PES'13 w tym roku również nie będzie miał żadnych szans.
 

K0TAKU

Banned
Użytkownik
Czytałem o usprawnieniach na gry-online i wygląda na to że PES'13 w tym roku również nie będzie miał żadnych szans.
Jak co roku :)
 
T

Turin

Guest
A poniżej filmik pokazujący wykorzystanie Kinecta.

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
hmmm fifa i kinect ciekawe co to wyjdzie:d:D :D:DD
 

Margolll

Użytkownik
Użytkownik
kinect do takich gier sportowych to wg. mnie sie nia nadaje. Szkoda ze nadal co poniektorzy zawodnicy maja twarze nieco nie podobne.
 

KamQiX

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Jak co roku, ale od nie dawna :D PES 08 np. był lepsze od fify 08... :p Ale PES coś od niedawna stoi w miejscu co nowsza wersja to nie wiele lepsza od poprzedniej
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
@Up to już kwestia indywidualna, ja nigdy PES nie lubiłem i raczej się to nie zmieni. A co do Kinecta z FIFĄ - żenua. Z tego co widać na filmiku, będzie to jedynie grała sztuczna inteligencja a my wybieramy formację czy taktykę (coś, do czego akurat kinecta nie potrzeba) i komendy głosowe, oczywiście po angielsku, a jak będzie sytuacja podbramkowa i nie powiesz swojemu 'podopiecznemu' żeby strzelał? haha. Niech lepiej skupią się na ulepszeniu serwerów i fizyki gry.
 

kamileqKSP

Banned
PES w tym roku też niczego sobie. W końcu wydaje się, że będzie grywalny!
 

TheDarkKnight

Użytkownik
Użytkownik
PES w tym roku też niczego sobie. W końcu wydaje się, że będzie grywalny!
Co roku tak się 'wydaje':)
 

trayman

Użytkownik
Użytkownik
Nowy interfejs EA jest bezbłędny! Podoba mi się niesamowicie ten katalog, a oprócz tego namiastka nowych trybów.. czyli zagramy w dziadka na treningu :p
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
niech oni lepiej poprawia ten swoj cudowny silnik kolizji bo to co bylo w 12 to smiech i parodia
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Tylko mnie to boli że to wciąż fifa 11 ? Nawet niektóre elementy interfejsu są identyczne... Zrozumiałbym wydawanie fify w takiej formie za 50% obecnej ceny...
 

macieQ

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko super, fajne, ale cena 220zł za pre-order przeraża.
 

wordbatata

Użytkownik
Użytkownik
Wszystko pięknie ładnie tylko jak narazie trybie online cisza bo jeśli mowa o 1vs1 to jest ok ale jeśli chodzi o Wirtualną Gwiazdę gdzie człowiek szkoli chłopka sprawia mu to radochę i tak przez kilka miesięcy a tu w 95 % grasz przeciwko lagusą ze skillem 100 czy więcej to normalni krew człowieka zalewa.I gadania tak jak w zeszłym roku przez twórców tego nie można wykluczyć gdzie np. można mieć postęp online nie ze np. godzinę z gracza 70 chłop skacze na 100.....
Wiem ze twórcy nie chcą zęby się jakieś grono osób odeszło od zakupu ale bez przesady.

A co do PESa ktoś kto ocenia go przez pryzmat ostatnich wydań tak naprawdę nie wie o czy mówi :)
Ja mimo ze zaczynałem w 97 roku przygodę z fifa to na sporo czasu odszedłem od tej odsłony (ISS potem PES) dopiero w Fifa 09 powróciłem.Teraz Fifa rządzi ale gdy znajda się pieniądze na licencje i pomysł w rok może być ogromny przypływ fanów ponownie pod markę Konami.Dla nas lepiej niech jest konkrecja wymusza ona na twórcach poprawki względem poprzedniczki itd itd :)

Aaaa i jeszcze jedno odnośnie obsługi kinecta dla mnie spoko pomysł ale mimo wszystko pozostanę przy standardowych zmianach :):)

Jedyny plus jest taki ze może to być np. bardzo przydatne podczas gry w Wirtualną gwiazda (grając na dowolnym) w czasie meczu nie można zatrzymać gry tak jak to ma miejsce w 1vs1.Najczęściej czeka się do wybicia bramkarza lub połowy o ile to nie druga część meczu :) a dzięki kinectowi będzie można na żywo zmienić formacje itd.
 

Abaddone`

Użytkownik
Użytkownik
nie chce nic mowic, ale jak dla mnie PES pomalu wychodzi na prowadzenie i niech tak pozostanie ;)
 

djcris

Użytkownik
Użytkownik
Premiera dopiero za 64 dni;/
 

MrKilljoy

Użytkownik
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Troche małe te obrazki, ale gra wygląda dobrze. Czytałem o usprawnieniach na gry-online i wygląda na to że PES'13 w tym roku również nie będzie miał żadnych szans.
Masz racje, miniatury zdjec bardzo fajnie obrazuja nowy silnik graficzny. (Jest taka opcja "Pokaz obrazek" ale osobiscie nie polecam).

Wolne i cwiczenie sztuczek na arenie? Oczekiwalem czegos wiecej...
 

Do góry Bottom