Tak będzie wyglądać okładka gry Red Faction: Armageddon

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Dzokej

Użytkownik
Użytkownik

Dzisiaj w sieci pojawił się oficjalny wygląd okładki do Red Faction: Armageddon. Tym razem bez topora i innych przyrządów górniczych.

Czyżby seria powoli zrywała z ich symbolem, czyli buntem górników? Myślę, że nie. Nadal będziemy walczyć w podziemiach Marsa, w starych kopalniach czy na powierzchni. W tej odsłonie serii jednak nie zmierzymy się z ludźmi z krwi i kości. Naszymi przeciwnikami zostanie rasa obcych. Gra będzie zawierała wiele rzeczy z poprzedniej części o nazwie Guerilla. Spotkamy się z ulepszonym system zniszczeń, podobnym schematem walki czy ulepszoną grafiką.

Czy przypadkiem autorzy nie planują obrotu o 360 stopni w serii? Z ludzi nagle przenieśli się na obcych. Cóż zobaczymy wkrótce, a dokładnie w marcu. Poniżej prezentujemy nową okładkę gry.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Może do obcych będzie się fajniej strzelało niż do ludzi jak w Guerilla :p

sunrise103

Użytkownik
Użytkownik
Osobiście mi się podoba. :)

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Okładka bardzo ładna, fajnie jakby było jeszcze do niej białe pudełko. Jedyne co mi się nie podoba to napis "Syfy" :D

mihcal5

Banned
no ciekawe, guerille mam może w armagedon też zagram

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
poprzedni red faction był najbardziej zbugowaną grą w jaką grałem (no może zaraz po Gothicach...) . ta seria mi nie podchodzi..

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Podpis Syfy Games miażdży :p

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
Okladka jest kozacka

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom