Tak funkcjonuje nowy kontroler Xbox Elite! Zerknijcie, czy warto na niego odkładać

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Tak, odkładać, bo joypad kosztuje niebagatelne pieniądze. 149.99$ za kontroler to spora kwota. Jednak jeżeli cena was nie odstrasza, a chcecie poznać jego najnowsze funkcje, to zapraszamy do obejrzenia poniższego filmiku.

Okazuje się, ze nowy joypad powstał we współpracy ze znanymi profesjonalnymi graczami. To świetnie! Miejmy nadzieję, że nowy Elite Controller okaże się jeszcze lepszym urządzeniem, niż pad o X360.

Na poniższym nagraniu dowiemy się nieco o tym, jakie zmienne brano pod uwagę podczas projektowania nowego kontrolera, a także poznamy zupełnie nową funkcjonalność. Zobaczymy również jak współpracuje on z nadchodzącymi exclusive'ami od Microsoftu, czyli Halo 5: Guardians i Forza Motorsport 6.

A czy wy zamierzacie nabyć Xbox Elite Controller z wymienialnymi elementami?


 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
żaden kontroler nie jest wart 550zeta poczekam aż cena spadne
 

barman_2000

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
predzej nowy Xbox wyjdzie niz cena spadnie, a ten kontroler raczej jest warty swojej ceny, skoro pro gracze daja ciezkie pieniadze za klawiatury i myszki wiec tutaj tez tak moze byc, tylko to jest kontroler dla zapalencow, zwyklemu graczowi to on potrzebny do szczescia nie bedzie
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Cena ładna. Zresztą jak się ktoś napali to na pewno kupi :)
 

arial_adriano

Użytkownik
Użytkownik
zaraz po zapowiedzi tego kontrolera na E3 tłum ludzi w sieci krzyczał że "chyba ich pogięło z ceną", tyle że jak się patrzy na tego pada to cena wydaje się być adekwatna do wykonania, trzeba po prostu dodać że jest to dość droga zabawka, nieosiągalna dla większości graczy, a to dlatego że za jego cenę można kupić jakieś inne bebechy do PC, np RAM
 

gregoryfx

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Najbardziej przykuwają moją uwagę manetki od spodu pada. Ciekawe rozwiązanie. Można było by ich użyć jako zmianę biegów, jak w kierownicy :)
 

JaZz

PlayStation 4
Ryżownik
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
cena ceną... jak sobie przypomnę ile padów kupiłem do x360 to jeśli miałbym pewność że się taki elite nie zajedzie to wolałbym kupić jeden porządny za 500zł. pada do klocka wymieniałem średnio co rok (częściowo wina call of duty :D)
 

Rob1N_PL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ale tutaj nikt nie zagwarantuje ci że pad wytrzyma dłużej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2
 

Quertin

Użytkownik
Użytkownik
Piszecie o cenie która rzeczywiście jest ogromna, jak za pada, ale to tylko na polskie zarobki, niestety... Dla przeciętnego gracza z Ameryki 150$, to jest nic.
 

BulletPOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Mimo iż cena jak na polskie warunki jest bardzo wysoka, to jednak trzeba przyznać że pad jest nieziemski i bardzo dobrze wykonany, duży plus dla Microsoftu że przynajmniej coś robi dla swoich graczy.
 

Do góry Bottom