Tak się tworzy nową generację wojowników

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




EA Sports nie często zdradza nam szczegóły swojego projektu na podstawie licencji UFC. Dotychczas dostaliśmy tylko kilka szczątkowych informacji, dlatego prawdziwi wojownicy nadal czekają na konkrety. Możliwe, że akurat w tym momencie zrobiliście sobie przerwę od ćwiczeń, więc zapoznajcie się z materiałem, który zdradza nam odrobinę o szczegółach tworzenia postaci z EA Sports UFC.

W zeszłym roku Maciej wspomniał o "Soft Body Deformation", czyli o systemie, który pokaże na umięśnionych ciałach różne siniaki, zadrapania, a nawet rozdarcia na skórze. Teraz możemy zerknąć na przenoszenie bohaterów produkcji do wirtualnego świata – wiele pięknych fotek pozwala na niemal idealne odwzorowanie współczesnych gladiatorów.

Końcówka materiału zdradza nam, że na gra trafi na półki sklepowe w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. W tej sytuacji zapewne już niedługo dostaniemy serię krwawych filmików, na których wojownicy będą łamać sobie kości.

Od 29 stycznia możecie kupić 198 numer PSX Extreme – dokładną zawartość aktualnego numeru znajdziecie w tym miejscu. Natomiast swój własny egzemplarz możecie nabyć w kioskach, kolporterach lub tutaj: wydanie papierowe oraz wydanie cyfrowe.



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Masownik20

Użytkownik
Użytkownik
Dla tej gry moge kupić next gena:) jesli EA zastosuje takie sterowanie jak THQ to bedzie idealnie w połączeniu z grafiką..
Mam nadzieje że nic nie spaprają.
 

CZAREEK

Użytkownik
Użytkownik
Dla tej gry moge kupić next gena:)
Dokładnie . Sam chętnie bym pograł

Wysyłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2
 

Seb93

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Wygląda przekozacko ciekawe ile z tych rzeczy będzie dało się uchwycić w grze, bo wiadomo jak to zawsze na filmikach pięknie wygląda a potem wychodzi gameplay i jest kicha.
 

Takenishi

Użytkownik
Użytkownik
pamiętam, że jak na x360 zobaczyłem UFC to szczęka opadła, taka grafa, tu też moc jest
 

Aizen30

Banned
Lepiej nie wydadzą Fight Night na nextgeny to wtedy będzie ogień:). Za ufc nigdy nie przepadałem.
 

Do góry Bottom