Tak wygląda Need for Speed: Rivals na Xboksie One i PlayStation 4

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Oficjalny kanał Need for Speed na YouTube wzbogacił się dzisiaj o dwa niezwykle interesujące materiały wideo - gameplay z next-genowych wersji Need for Speed: Rivals w dwóch wersjach: XBO oraz PS4.

Need for Speed: Rivals w wersji na PlayStation 4:


...oraz Xbox One:


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

LucyFair

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Nie wiem, no nie wiem...na x360 gram sobie w Horizona, odpaliłem tez Most Wanted 2 i jakoś skoku grafiki nie widzę...coś tu mało next genu w tych next genach...szkoda
 

maciejet

Użytkownik
Użytkownik
Nie wiem, no nie wiem...na x360 gram sobie w Horizona, odpaliłem tez Most Wanted 2 i jakoś skoku grafiki nie widzę...coś tu mało next genu w tych next genach...szkoda
Ja również mam podobne odczucia do Twoich. OK może tekstury wyglądają na trochę ostrzejsze oraz mniejsza ilość ząbków na ekranie , ale nie widzę tutaj jakiegoś wielkiego przeskoku. Przy przejściach z PSX na PS2 a potem PS3 różnica była zdecydowanie bardziej widoczna. Ale patrząc na ten krajobraz cały czas się dziwę tą nextgenowością . Moim zdaniem GTA V wygląda dla przykładu całkiem elegancko i też ma ładne widoczki a jest to przecież gra na 8 letnią konsolę..... Next gen kiedyś tak , ale jeszcze nie teraz a większość materiałów z nextgenowych gier na chwilę obecną utwierdza mnie w przekonaniu , że jeszcze nie pora na przesiadkę. Postoję poczekam, kupię taniej za jakiś czas bo na razie według mnie nie ma bić się o co.
 

fanfnanan

Użytkownik
Użytkownik
Piękne trójkąty na XBO naśladujące kurz spod samochodu.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Ja tam nic szczególnego nie widzę w porównaniu do current genów.. Co i tak nie zmienia faktu, że gra badziewna.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
ja tu widze burnouta 3? ... hahahahhahah nie wierze ze ludzie to kupuja :eek:
 
Gra nie robi szału i szykuje się znowu kaszana zone.
 

Hasiok

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
straszne dno...
 

smyk99

Użytkownik
Użytkownik
Po 8 latach zrobili konsole lepsze o drobne wyostrzenie i troszkę lepsze tekstury?? Jak dla mnie beka :/

Wysłane z Xperi J przy użyciu Tapatalka
 

arial_adriano

Użytkownik
Użytkownik
ja tak jak większość osób nie widzę powodów do jarania się oprawą tej gry, ale chciałbym sprostować jedną rzecz, większość z was porównuje pierwszą 'ścigankę' z next-genów do ostatnich tego typu tytułów z currentów, a dlaczego nikt nie chce zastosować porównania w stylu Need For Speed Rivals vs. Burnout Revenge, który też był jednym z pierwszych/przejściowych tytułów w czasach staru X360 i PS3 i był obecny na wielu platformach.
 

Bis

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Grafika jak grafika, ale czy oni nie mogą zrobić normalnej wyścigówki z jakimś modelem jazdy zamiast skryptów?
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Zaraz ktoś napisze,że to początki konsol i dopiero się rozwiną...Tyle,że tak zachwalają jaka to "świetna platforma,architektura jak pc,tak łatwo się im tworzy gry." Niech to pokażą,
 

xcorsten

Banned
Ludzie jesteście śmieszni. Oczekujecie od jakiegoś masowego szajsu robionego tylko dla hajsu czegoś niesamowitego? I co ta gra i jej grafika ma wspólnego z next genami bo nie rozumiem? Czego oczekujecie od gry, która powstaje na 5 czy 6 platform?...
 

DeadWarrior

Użytkownik
Użytkownik
Pewnie,bo Ty sobie kupisz next gena żeby pograć w 3 gry na krzyż z piękną grafiką a reszta,czytaj 90% multiplatformowych może być okrojona jak na starsze generacje. Gratulacje dla Ciebie.
 

tactlessczak28

Użytkownik
Użytkownik
Ma ktoś linka do pobrania żebym zobaczył bez kompresji ?
 

mich2406

Użytkownik
Użytkownik
Zaraz ktoś napisze,że to początki konsol i dopiero się rozwiną...Tyle,że tak zachwalają jaka to "świetna platforma,architektura jak pc,tak łatwo się im tworzy gry." Niech to pokażą,
Koleś, czy to wina konsol, że EA robi z każdej gry ochłap? FIFA, NBA, NFS, każda z nich to port z currentgen'ów z polepszonymi teksturami, nic więcej. A teraz popatrz sobie na NBA 2k14 i porównaj to do tego gó.w.na od EA. Przepaść. EA chce się na szybko nachapać,oby się przejechali na tym.
 

xcorsten

Banned
Pewnie,bo Ty sobie kupisz next gena żeby pograć w 3 gry na krzyż z piękną grafiką a reszta,czytaj 90% multiplatformowych może być okrojona jak na starsze generacje. Gratulacje dla Ciebie.
Widzę nie rozumiesz jednej prostej rzeczy, a do tego jakieś tumany ci przyklaskują "lajkusiując" posta. Otóż kwestia jest taka, że dopóki gry będą wychodzić równolegle z Current genami to możesz zapomnieć o skoku jakości. To zawsze będzie kosmetyka. Wyższa rozdzielczość, AA, tekstury i jakieś tam śmieszne efekty. Trudno ruszyć głową co?
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Widzę nie rozumiesz jednej prostej rzeczy, a do tego jakieś tumany ci przyklaskują "lajkusiując" posta. Otóż kwestia jest taka, że dopóki gry będą wychodzić równolegle z Current genami to możesz zapomnieć o skoku jakości. To zawsze będzie kosmetyka. Wyższa rozdzielczość, AA, tekstury i jakieś tam śmieszne efekty. Trudno ruszyć głową co?
Zobaczymy czy tak samo będą ludzie śpiewać, jak już będzie tak kilka lat po premierze next-genów. A już zwłaszcza jak m.in GTA VI będzie wychodzić.

Wysłane z mojego GT-N7100 przy użyciu Tapatalka
 

rafallo

Użytkownik
Użytkownik
Zobaczymy przy exach. Sony umiało wykorzystać swoje exy i wyglądały jak bajka.
Zobaczymy co im uda się zrobić na nowej konsoli w 1080p ;) Tu jestem ciekaw, ale czuje, że różnica dopiero będzie widoczna, przy exach własnych.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sprawdzę go, a nuż mnie wciągnie i pogram choćby chwile w coś nowego ściganego.
 

Do góry Bottom