Taki jest Claptrap - nowy gameplay z Borderlands: The Pre-Sequel

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Borderlands: The Pre-Sequel od pierwszych materiałów zapowiada się na miłą przygodę w znanym nam uniwersum. Jedną z największych innowacji tej odsłony są nowi bohaterowie, a dzisiaj możemy zobaczyć dokładne przedstawienie Claptrap. Żółta puszka potrafi się bronić!

Ta seria charakteryzuje się wyśmienitym, lekkim klimatem, który pewnie nie każdemu przypadnie do gustu, ale miłośnicy dwóch pierwszych odsłon na pewno z niecierpliwością wyczekują na The Pre-Sequel. Tytuł przedstawi nam losy pomiędzy pierwszą i drugą częścią gry, a akcja odbywa się na Księżycu oraz stacji kosmicznej orbitującej nad słynną Pandorą.

Na zaprezentowanym materiale zobaczycie dokładne przedstawienie „Żółtego” – umiejętności, najlepsze cechy, wymienienie mocnych stron... A później rozpoczyna się soczysta rozgrywka.

W najnowszej produkcji nie brakuje znanych nam motywów (ogromnych broni, kolorowej grafiki) ale na pewno warto zwrócić uwagę na nowe elementy (grawitacja, tlen).

Borderlands: The Pre-Sequel zadebiutuje na rynku 17 października.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Nigdy nie trawiłem i nie będę trawił tej gry.
 

spioszeq3

Użytkownik
Użytkownik
Gra nabiera smaku dopiero w coopie, a już najlepiej się gra z kolegami na tsie lub skypie.
 

nollo

Użytkownik
Pomocnik
Użytkownik
Nic nie pobije pierwszej części to było mega lecisz 20 min żeby przynieść/zabić jedną rzecz no mega ile razy rzuciłem klawiatura jak mi brakło tego jednego fraga do odnowienia życia . Druga część mnie nie wciągnęła jakąś taką prosta, nastawiaona na mp i każda gra traci przez mp no ale i tak wrócę do 2 przed premierą ;)
 

bysiiuu

Użytkownik
Użytkownik
Czekam na ta czesc, poprzednie przeszedlem i bylem w 100% zadowolony
 

Do góry Bottom