Tanie gry, konta z rami na allegro. Czy to legalne?

simmi

Użytkownik
Użytkownik
Na allegro można znaleźć masę różnych kont z grami ( lub zestawami gier) po bardzo atrakcyjnych cenach. Sprzedający w opisie zaznacza iż jest to legalny sposób ich nabycia a przeniesienie ich na własne konto trwa chwilę.
Mam pytanie - czy to faktycznie jest legalna? Czy nie grozi za to ban?
 

Rafau666

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
kradzione pewnie, grozi ban
 

simmi

Użytkownik
Użytkownik
Tyle że sprzedający wygląda na wiarygodnego - ma mase aukcji, dużo pozytywów.
 

Neithell

Użytkownik
Użytkownik
Generalnie nie słyszałem, żeby ktoś dostał bana za takie konta od Microsoft'u, ale w praktyce jest tak, że nigdy nie znasz dnia, ani godziny, kiedy Panowie od xbox live się obudzą i zaczną sypać banami. Sam pare miesięcy temu kupiłem kilka takich kont i do dziś nie dostałem blokady na konto (bo ban na konsole za takie coś raczej nie grozi). Lepiej uważać mimo wszystko, szczególnie na te okazje z punktami. Pamiętaj, że kupujesz na własne ryzyko, bo pewnie w przypadku bana sprzedawca Cię oleje.
 

xDoko

Użytkownik
Użytkownik
Jak to nie ma banow, jak zeszlym latem pol live polecialo za te konta - w tym ja?


Sent from my iPhone 4S using Tapatalk
 

Ludzie_z_MS

Użytkownik
Użytkownik
Obecnie za takie konta sa bany na konsole.

Wysoce ryzykowny proceder, nie polecam, zwlaszcza ze namierzenie konsoli to w sumie maly problem.
 

derr

Użytkownik
Użytkownik
BAN za to będzie na 100% prędzej czy później!
 

mRb

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Nie straszcie go! Oczywiście grozi to banem, ale tylko wtedy, kiedy oszukany zgłosi to do MS. A nawet wtedy nie wiadomo czy ban będzie :D Rożnie to bywa inni z tego korzystają i jest ok także rób jak uważasz...
 

Do góry Bottom