Tanie gry na allegro

Bartek9876

Świeżak
Świeżak
Wszystkie gry już sprzedał :p.
 
watpie, bo 30 minut temu mial ich odcholery, musial wycofac
 

Takenishi

Użytkownik
Użytkownik
Temat maglowany miliard razy ;)
Po co w ogóle zaczynać taką dyskusje (czy z kradzionych, czy nie) bo to i tak do niczego nie prowadzi. Koleś zapytał się czy działają te gry i wystarczyło napisać, że tak i tyle. Bez napinania się :pP

BTW moim zdaniem jak już ktoś skusi się na coś takiego to lepiej brać punkty niż gry, bo zawsze to samemu się kupuje, a i wychodzi więcej ( 2 gierki i jakieś arcade )
 

GrooBass

Użytkownik
Użytkownik
W takich tematach dla mnie zawsze najlepsi są Ci co grają na przerobionych konsolach i grach z neta a w takich tematach rzucają teksty w stylu: "To z kradzieży. To kwestia Twojego sumienia" itd. Banda hipokrytów ;]
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
I w historii zakupów jest napisane że karta była kradziona? Przestańcie dzieci już się tak podniecać i powtarzać milion razy że karta była kradziona. Nie znacie w 100% sytuacji a pieprzycie w kółko jedno i to samo.
Dziecko to chyba ty jestes myslac ze ktos kupujac punkty za 75$ a sprzeda je za 50zl no zysk jak nie wiem co
 

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
Dziecko to chyba ty jestes myslac ze ktos kupujac punkty za 75$ a sprzeda je za 50zl no zysk jak nie wiem co

Dalej będziesz tak się podniecał tymi punktami?? Wywieś za oknem banner pod tytułem "Punkty microsoft na allegro pochodzą z kradzieży" Nie masz 100% pewności skąd pochodzą i się nie dowiesz. Jak było by to takie oczywiste to aukcje nie były by dostępne na Allegro.

A jak byś nauczył się co to jest interpunkcja, to już w ogóle było by **********.
 

Nikolai

Banned
pieprzycie jak nie wiem co -.- te gry pochodziły z nielegalnego źródła i jest to złodziej a wy się jeszcze zastanawiacie. myślcie czasami. Szczególnie kieruje to do autora tematu, który zamiast mózgu ma Xboxa
 

zetrov

Użytkownik
Użytkownik
Nikolaj w takim razie to udowodnji.gadac kazdy potrafi tylko daj dowod na to.ja np napisze ze jestes np gejem i jesli 20 osob rowniez tak napisze to oznacza,ze tak jest naprawde?raczej nie.dajesz teze wiec i daj dowod.wg mnie temat do kosza.

Sent from my HTC Magic using Tapatalk
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Dalej będziesz tak się podniecał tymi punktami?? Wywieś za oknem banner pod tytułem "Punkty microsoft na allegro pochodzą z kradzieży" Nie masz 100% pewności skąd pochodzą i się nie dowiesz. Jak było by to takie oczywiste to aukcje nie były by dostępne na Allegro.

A jak byś nauczył się co to jest interpunkcja, to już w ogóle było by **********.
Uwazaj bo ci jeszcze zylka peknie, ciekawy jestem skad Ty masz ta pewnosc ze to legalne, sam raz kupilem te punkty, znajomi tez i wiesz co za kazdym razem koszt punktow to 75$ tylko ze karta za kazdym razem byla inna, inne dane itp, a punkty moga zniknac bo bank wycofuje transakcje po kradzieży i nie mysl sobie ze te karty sa kradzione fizycznie, sa tylko skanowane

Co do interpunkcji to juz moja sprawa czy uzywam w necie czy tez nie, dla takich jak Ty nie warto
 

Dragon_2009

Użytkownik
Użytkownik
dlaczego gry są sprzedawane poniżej ich wartości? dlaczego aukcje są wystawiane w weekend? dlaczego konta znikają po 24h? bo realizuje kśrodki z karty kradzionej dopiero po wpłacie kasy od kupującego na allegro.

jak najłatwiej spienięzyć kasę z kradzionej karty kredytowej? kupić coś co inni chętnie kupią. dlaczego konta które sprzedaje z grami nie są zarejestrowane na niego?

bo TYLKO gdy jakiś naiwniak kupi od niego konto to sprzedający znika w tej transakcji i nic go z nią nie łączy.

to tak jak bym sprzedawał kluczki do auta zaparkowanego w Berlinie.
 

5iwy

Użytkownik
Użytkownik
@up
no fakt aukcja go wcale nie laczy... to jest allegra zawsze mozesz sprawdzic co od kogo kupiles...oO
btw.
ci ludzie co wystawiaja aukcje na allegro najpierw kupuja tutaj te kata Wholesale - Buy China Wholesale Products from Chinese Wholesalers on DHgate.com
i ludzi i tak na kase dymaja...czyli pier&%^# ze konta znikaja po 24h mnie dziwi(ja mam 2 i zadne mi nie zniklo0 do czego zmiezam...?
do tego ze gdyby to byly pkt. kupione za kradzione karty kredytowe to napewno by konta znikaly, a co do weekendow pomysl sobie
jesli ktos gdzies wystawi takie konto w piatek gosciu z allegro je kupi np.50 szt. to jaka ma pewnosc ze wszystkie sprzeda do konca weekendu??



MYSLICIE ZE KTOS WAM POWIE Z KAT BIORA TE PUNKTY ZEBY PRZESTAC NA NICH ZARABIAC??
 

Brudsien

Pomocnik
Pomocnik
Ryzyko zawsze jest, nie jeden pisal tutaj ze stracil punkty i dali mu nowe konto, sprzedawcy allegro tez moga dostawać jakas gwarancje na te konta od "hurtowników"
 

5iwy

Użytkownik
Użytkownik
oni dostaja tez od 1 do 7 dni zalezy od sprzedawcy...
 

Lolek17

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam jeszcze taki pytanko;D
jak kupił bym np. te punkty 6000 POINTS MICROSOFT PUNKTY XBOX LIVE W 2 MINUTY (1429721054) - Aukcje internetowe Allegro
to dostaje wtedy konto silver z 6000 msp i jak będe chciał sobię kupić za msp jakaś grę np. RDR to jak kupie to mam tą grę na konsoli tak że mogę ją odpalić z każdego konta na konsoli ? czy tylko z tego konta z którego kupiłem grę ?
 

5iwy

Użytkownik
Użytkownik
z kazdego:)
 

Marosen

Użytkownik
Użytkownik
Z wszystkiego co tanie musicie od razu robić dyskusję typu "tanio czyli oszustwo" :( Moim zdaniem ten koleś nie oszukuje.
 

babcia99

Użytkownik
Użytkownik
Wydaje mi się że powinniśmy zakończyć już tę dyskusję. Każdy ma wybór, kupować te pkt czy nie, jedni wolą kupić punkty i ściągać grę z netu, drugi pójdzie do Mediamarkt i zapłaci za grę ponad 200zł.

Nie wiem czy te punkty są z kradzionych kart, z chin, czy może z kosmosu, szczerze mówiąc to mnie to nie obchodzi. Nie słyszałem jeszcze o przypadku żeby ktoś miał postawiony zarzut paserstwa z tego tytułu w naszym kraju.
 

Do góry Bottom