Tanie Microsoft Points - jak instalować i czy warto?

vishren

Użytkownik
Użytkownik
Na aukcjach są tańsze od normalnych Microsoft Points - 4200 kosztuje 155zł, u niektórych 5000 kosztuje 50zł. Teraz pytanie - jak to działa? Instaluję sobie nowe konto silver z tagiem gracza który podają i co? Tylko na to nowe konto będę mógł kupować gry, dodatki itp? Na starym to nie zadziała, można przenieść punkty albo zakupione rzeczy między kontami na tej samej konsoli?
 

maczosito

Banned
no ciekawe co piszesz ja widziałem na allegro aukcje ze za 30zł masz 9000 msp. kumpel to kupił i mi tłumaczył jak to zrobił by działało to na jego koncie a nie tylko na tym co kupił. No wiec powiedział mi coś takiego ze kupił konto za 30zł na kturym było 9000 MSp no i on a te punkty pokupował sobie gier map paków i innych pierdół i gdy w końcu odpalił soje zwykłe konto mógł to pobrac sobe jescze raz ale za dormo ba za raz zapłaconą rzecz w markecie xbox płaci sie tylko raz i tak on m kupe akcadówek i innych płatnych rzeczy na xboxise . ale poewiem ci jescze jedno nie wiem czy to tak działa na 100% ale chyba tak
 

vishren

Użytkownik
Użytkownik
A to nie jest tak, że to jest do konta przypisywane, a nie do konsoli? Właśnie nie wiem dokładnie.
 

Litz

Użytkownik
Użytkownik
Do konsoli. Lepiej te pkt szybko wykorzystac bo znikaja.
 

Mitmart

Użytkownik
Użytkownik
Jedno konto kupuje wszystkie inne konta na tej konsoli moga korzystac bez potrzeby ponownego pobierania materialów gdyz znajduje sie to juz w pamieci konsoli i przypisana jest licencja. Wiem bo sam kupilem w ten sposob punkty i sciagalem mappacki do MW WaW DLC i gry arcade.
Jedynie jesli chodzi o rzeczy dla avatara to one dzialaja tylko na koncie z ktorego zostana kupione ;)
 

HoFi

Użytkownik
Użytkownik

Do góry Bottom